Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 31 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 1+kk,  20m² - Moravské Budějovice

Pronájem, Byty 1+kk, 20m² - Moravské Budějovice

Nabízíme vám pronájem bytu 1+kk 20 m2 po celkové rekonstrukci ve 2.patře bytového domu, který se nachází na nám. Míru v Moravských Budějovicích. Součástí bytu je kuchyňská linka, sklo-keramický vestavný dvou-vařič, digestoř, přípojka na pračku, lednice s mrazákem, koupelna se sprchovým koutem a..

Lokalita: nám. Míru, Moravské Budějovice8 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 49 m² - Pelhřimov

Pronájem, Byty 2+kk, 49 m² - Pelhřimov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+KK v bytovém domě o velikosti 49 m2 v Pelhřimově. Byt se nachází v 3NP, je vybaven kuchyňskou linkou a sporákem, příprava na pračku a ledničku. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC. Vytápění je centrální. Parkování u domu. V blízkém okolí najdeme..

Lokalita: Skrýšovská, Pelhřimov10 800 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 80 m² - Pelhřimov

Pronájem, Byty 3+1, 80 m² - Pelhřimov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný prostorný byt po rekonstrukci o velikosti 80 m2, dispozičně 3 + 1 v Pelhřimově. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, indukční deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou, vestavnou mikrovlnou troubou a lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout,..

Lokalita: Tomáše ze Štítného, Pelhřimov15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+kk, 23 m² - Žďár nad Sázavou 1

Pronájem, Byty 1+kk, 23 m² - Žďár nad Sázavou 1

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný menší byt o velikosti 23 m2 dispozičně 1 + KK ve Žďáře nad Sázavou. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, varnou deskou, digestoří a ledničkou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo se skříňkou a toaleta. V pokoji je k dispozici stolek se židlemi,..

Lokalita: Veselská, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 112 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 75 m² - Velké Meziříčí

Pronájem, Byty 3+1, 75 m² - Velké Meziříčí

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný prostorný byt o velikosti 75 m2, dispozičně 3 + 1 ve Velkém Meziříčí. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, kombi sporákem, digestoří, myčkou, mikrovlnou troubou a americkou lednicí. V koupelně je vana, dvě umyvadla, velké zrcadlo a pračka. Toaleta je samostatně...

Lokalita: Bezděkov, Velké Meziříčí14 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk,  56 m² - Jihlava

Pronájem, Byty 2+kk, 56 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný prostorný byt v novostavbě dispozičně 2 + KK o velikosti 56 m2 v Jihlavě . Byt je vybavený kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem a digestoří. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo a toaleta. Na chodbě a v dalším pokoji jsou k dispozici šatní skříně...

Lokalita: Halasova, Jihlava17 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+1, 35 m² - Jihlava

Pronájem, Byty 1+1, 35 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 35 m2 dispozičně 1 + 1 v Jihlavě. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, kombi sporákem, digestoří, mikrovlnou troubou, ledničkou a pračkou. V koupelně je vana, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo a toaleta. V pokoji je daný koberec a k dispozici skříně. V..

Lokalita: Březinova, Jihlava13 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+1,  20 m² - Jihlava

Pronájem, Byty 1+1, 20 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu menší byt o velikosti 20 m2 dispozičně 1 + 1 v centru města Jihlavy. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, kombi sporákem, mikrovlnou troubou a ledničkou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, pračka a toaleta. V pokoji je plovoucí podlaha, v kuchyni a..

Lokalita: Židovská, Jihlava6 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, byty 4+1 Benešova, Třebíč - Nové Dvory

nabízí, prodej, byty 4+1 Benešova, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej kompletně zrekonstruovaného bytu na ulici Benešova v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, euro výtah, prostorná lodžie a součástí prodeje je i velký sklep v přízemí domu. V roce 2018 proběhla v bytě velká rekonstrukce (zděné jádro, elektrika kompletně v..

Lokalita: Benešova, Třebíč - Nové Dvoryinfo v RK

Pronájem, Byty 2+kk,  54m² - Moravské Budějovice

Pronájem, Byty 2+kk, 54m² - Moravské Budějovice

Pronájem krásného plně vybaveného dvoupodlažního bytu 2+kk po kompletní rekonstrukci, který se nachází v klidném vnitrobloku v centru Moravských Budějovic na nám. Míru – 2. patro bez výtahu, 54 m2, obývací pokoj, kuchyň (kuch. linka, sklokeramická varná deska, digestoř), ložnice, koupelna se..

Lokalita: nám. Míru, Moravské Budějovice12 000 Kč za měsíc