Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 2+1" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+1, 58 m² - Třebíč - Horka-Domky

Pronájem, Byty 2+1, 58 m² - Třebíč - Horka-Domky

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt o velikosti 58 m2, dispozičně 2 + 1 v 1 NP panelového domu v části Horka - Domky v Třebíči. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem a digestoří. V koupelně je vana, umyvadlo a skříňka. Výhodou bytu je prostorná šatna na chodbě, lodžie..

Lokalita: Družstevní, Třebíč - Horka-Domky11 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, byty 2+1 Tolstého, Třebíč - Nové Dvory

nabízí, prodej, byty 2+1 Tolstého, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej panelového bytu na ulici Tolstého v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, rekonstrukcí prošla také koupelna s toaletou. V domě nový euro výtah a prostorná lodžie včetně zavíracích skel. V bytě jsou dva samostatné pokoje, kuchyň a koupelna s toaletou. V..

Lokalita: Tolstého, Třebíč - Nové Dvory3 669 000 Kč

Prodej, Byty 2+1,  53 m² - Sokolov

Prodej, Byty 2+1, 53 m² - Sokolov

Prodej bytu 2+1 o velikosti 53 m2 v Sokolově na ul. U Divadla. Jedná se o byt před rekonstrukcí v zachovalém domě. V bytě je kuchyňská linka s el. sporákem. Toaleta i koupelna je v původním stavu. Velmi zajímavá jsou kachlová kamna přímo v obývacím pokoji. V dnešní době nevyzpytatelných cen energií..

Lokalita: U Divadla, Sokolov1 500 000 Kč

Prodej, Byty 2+1,  52m² - Sokolov

Prodej, Byty 2+1, 52m² - Sokolov

Prodej bytu 2+1 o velikosti 52 m2 v Sokolově na ul. Hornická. Byt je po rekonstrukci a v pěkném stavu. Je celý obložen dřevěnými palubkami po stěnách i stropech bytu. Cítíte se v bytě velmi útulně a komfortně. Toaleta i koupelna prošla rekonstrukcí a taktéž jsou v pěkném stavu. V kuchyni je..

Lokalita: Hornická, Sokolov1 800 000 Kč

Prodej, byty 2+1,  54m² - Karlovy Vary - Rybáře

Prodej, byty 2+1, 54m² - Karlovy Vary - Rybáře

Prodej slunného bytu v Karlových Varech, dvě minuty klidné chůze od centra i vlakového nádraží. Jedná se o byt v domě s výtahem v 3.NP o dispozici 2+1 s velikostí užitné plochy 54 m2. Je čistý a připravený k bydlení nebo celkové rekonstrukci. Ve dvou místnostech jsou dřevěné parkety a ve zbývající..

Lokalita: Sokolovská, Karlovy Vary - Rybáře2 499 000 Kč

Pronájem, byty,  2+1 s garáží - Třebíč - Horka-Domky

Pronájem, byty, 2+1 s garáží - Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost nabízí k pronájmu bytovou jednotku v rodinném domě o velikosti 60 m2 dispozičně 2+1. K bytu náleží garáž o velikosti 16 m2. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, plynovým sporákem. Na chodbě se nachází lednice s mrazákem a pračka. Dále je zde k dispozici velké zrcadlo a botníkové..

Lokalita: Eliščina, Třebíč - Horka-Domky12 200 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Vítkov

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Vítkov

Zprostředkujeme Vám prodej bytu ve Vítkově s dispozicí 2+1 o velikosti podlahové plochy 56 m2. Byt se nachází v druhém patře panelového domu bez výtahu. Dům je zateplený. Jeho orientace je na jihozápad. Je ve stavu před rekonstrukcí, ale je možné jej využívat k bydlení okamžitě, a to bez dalších..

Lokalita: Budišovská, Vítkov1 999 000 Kč