Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 2+kk" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem byty 2+kk, 40 m² - Dolní Rožínka

Pronájem byty 2+kk, 40 m² - Dolní Rožínka

Hledáte útulný byt k pronájmu ? Naše makléřská společnost má pro Vás jedinečnou nabídku! Nabízíme vám dva pěkné byty po rekonstrukci s dispozicí 2 + KK o celkové ploše 40 m² v dřevostavbě, který se nachází v 1NP dřevostavby v pěkné vesničce Dolní Rožínka u Bystřice nad Pernštejnem. Kuchyně je..

Lokalita: Dolní Rožínka7 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 2 + KK, 51 m2  Lidická Brno

Pronájem bytu 2 + KK, 51 m2 Lidická Brno

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt na adrese Lidická, Brno. Tento byt se nachází ve 2. NP bytového domu a disponuje terasou vybavenou markýzou, jež je ideální pro odpočinek a relaxaci venku. S rozlohou 51 m2 a dispozicí 2 + KK je tento bezbariérový a klimatizovaný byt vhodný i pro osoby na..

Lokalita: Lidická, Brno - Veveří20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk,  53 m² - Lavičky

Pronájem, Byty 2+kk, 53 m² - Lavičky

Představujeme Vám exkluzivní nabídku krásného moderního bytu v Rezidenci Bella Vita v Lavičkách u Velkého Meziříčí! Tento prostorný přízemní byt o dispozici 2 + KK se rozkládá na ploše 53m2 se zahrádkou. Nabízíme Vám komfortní bydlení v pěkném prostředí. Krásná moderní kuchyňská linka v tomto..

Lokalita: Lavičky12 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+kk, 78 m² - Praha

Prodej, Byty 2+kk, 78 m² - Praha

Vítejte v moderním pražském bytě na Rohanském nábřeží! Nově instalována v celém bytě klimatizace...! Představujeme nádherný byt 2+kk se štědrými 77 metry čtverečními obytné plochy. Nachází se v srdci Prahy a nabízí pohodlí, bezpečnost a moderní bydlení. Klíčové vlastnosti: Prostorné..

Lokalita: Rohanské nábřeží, Praha13 000 000 Kč

Prodej, Byty 2+kk, 51 m² - Třebíč - Borovina

Prodej, Byty 2+kk, 51 m² - Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej krásného moderního bytu 2+kk v Třebíči na ulici Koželužská. Dům je zateplený, okna velmi kvalitní plastová, topení zajišťuje TTS. Bytová jednotka se nachází v prvním patře (2 nadzemní podlaží). V bytě jsou dva pokoje, jedna z místností je připravena na..

Lokalita: Koželužská, Třebíč - Borovina3 250 000 Kč

Prodej, Byty 2+kk, 59 m² + terasa - Třebíč - Borovina

Prodej, Byty 2+kk, 59 m² + terasa - Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej nádherného moderního bytu 2+kk s terasou v Třebíči na ulici Koželužská. Dům je zateplený, okna velmi kvalitní plastová, topení zajišťuje TTS. Bytová jednotka se nachází v prvním patře (2 nadzemní podlaží). V bytě jsou dva pokoje, jedna z místností je..

Lokalita: Koželužská, Třebíč - Borovina3 983 900 Kč

nabízí, prodej, byty 2+kk , Zbýšov

nabízí, prodej, byty 2+kk , Zbýšov

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej zrekonstruovaného cihlového bytu na ulici Jiráskova v obci Zbýšov nedaleko Brna. Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží. Dům je zateplený, okna plastová. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. V bytě je jedna..

Lokalita: Jiráskova, Zbýšovrezervováno

Nabízí, prodej, byty 2+kk Modřínová, Třebíč

Nabízí, prodej, byty 2+kk Modřínová, Třebíč

Vyberte si byt: https://bytymodrinova.cz/ Vstupte do světa moderního bydlení v rámci našeho inovativního projektu Modřínová. Tento exkluzivní byt 2+kk, umístěný na poklidném okraji Třebíče, nabízí harmonický spoj mezi klidem přírodního prostředí a výhodami městského života. Byt je koncipován s..

Lokalita: Modřínová, Třebíč6 192 391 Kč