Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 2+kk" odpovídá 30 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk, 61m² - Polná

Pronájem, Byty 2+kk, 61m² - Polná

Hledáte moderní a útulný byt v klidné lokalitě? Máme pro Vás skvělou nabídku! Nabízíme Vám prostorný byt 2+kk o celkové ploše 61 m2 s balkónem, který se nachází v prestižní lokalitě v Polné. Tento byt disponuje zařízenou kuchyňskou linkou kde máte dostatek úložného prostoru pro vaše kuchyňské..

Lokalita: Nad Háječkem, Polná14 000 Kč za měsíc

Pronájem, byt 2kk 49,2 m² - Třebíč - Horka-Domky

Pronájem, byt 2kk 49,2 m² - Třebíč - Horka-Domky

Hledáte pronájem bytu v Třebíči? Máme tu perfektní volbu pro Vás! K pronájmu nabízíme cihlový byt na ulici Litoltova ve 2. patře o dispozicích 2+kk (49,2 m2). Tento 2+kk byt nedávno prošel rekonstrukcí pro vaše maximální pohodlí. Dětský pokoj má novou výmalbu, stěrkování a nová plastová okna...

Lokalita: Litoltova, Třebíč - Horka-Domky12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m² - Polná

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m² - Polná

Rádi bychom Vám představili jedinečnou nabídku bytů v klidné lokalitě na adrese Nad Háječkem, Polná. Tato nabídka zahrnuje celkem 2 byty ve zděném bytovém domě o 4 NP s energetickým štítkem B. Dispozice bytů je 2+ KK a jejich velikost dosahuje 60 m2. Co tuto nabídku dělá zvlášť atraktivní, je..

Lokalita: Nad Háječkem, Polná15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 52 m² - Velká Bíteš

Pronájem, Byty 2+kk, 52 m² - Velká Bíteš

Hledáte moderní a útulný byt v klidné lokalitě? Máme pro Vás skvělou nabídku! Nabízíme Vám prostorný byt 2+kk o celkové ploše 52 m2 s balkónem, který se nachází v prestižní lokalitě Velké Bíteše Pod Kotelnou. Tento byt disponuje zařízenou kuchyňskou linkou kde máte dostatek úložného prostoru pro..

Lokalita: Pod Kotelnou, Velká Bíteš12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 52 m² - Jihlava

Pronájem, Byty 2+kk, 52 m² - Jihlava

Rádi vám nabízíme k pronájmu moderní a prostorný byt s dispozicí 2+kk, který prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází v klidné lokalitě v Jihlavě. Tento byt o velikosti 52 m2 je vhodný pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení za rozumnou cenu. Byt se nachází v 1. poschodí, kuchyně bytu je..

Lokalita: Za Prachárnou, Jihlava11 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m² - Moravské Budějovice

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m² - Moravské Budějovice

Exkluzivní bydlení v Moravských Budějovicích: Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o celkové ploše 55 m². Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu, ve velmi žádané lokalitě na nám. Míru. Kuchyň je vybavená špičkovými vestavěnými spotřebiči. Prostorný obývací pokoj s pracovním koutem. V koupelně se..

Lokalita: nám. Míru, Moravské Budějovice13 000 Kč za měsíc

Nabízí, pronájem, byty 2+kk Zahradníčkova 905/11, Třebíč - Horka-Domky

Nabízí, pronájem, byty 2+kk Zahradníčkova 905/11, Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem cihlového bytu na ulici Zahradníčkova v Třebíči. Byt má jednu samostatnou místnost, kuchyňku propojenou s obývacím pokojem, koupelnu s vanou a toaletou. Vytápění bytu je řešeno plynovým kotlem. Jedná se o klidnou část obce s veškerou občanskou vybaveností.

Lokalita: Zahradníčkova, Třebíč - Horka-Domky13 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+kk, 78 m² - Praha

Prodej, Byty 2+kk, 78 m² - Praha

Vítejte v moderním pražském bytě na Rohanském nábřeží! Představujeme nádherný byt 2+kk se štědrými 77 metry čtverečními obytné plochy. Nachází se v srdci Prahy a nabízí pohodlí, bezpečnost a moderní bydlení. Klíčové vlastnosti: Prostorné uspořádání 2+kk s 77 m² prostoru. Plně vybavený byt..

Lokalita: Rohanské nábřeží, Prahavolejte makléři

Pronájem, Byty 2+kk, 56,40 m² - Třebíč - Nové Město, Na Kopcích

Pronájem, Byty 2+kk, 56,40 m² - Třebíč - Nové Město, Na Kopcích

Ve výhradním zastoupení majitele bytu nabízíme k pronájmu moc pěkný, prostorný, vzdušný byt 2+kk o celkové obytné ploše 56,39 m2 v Třebíči, Na Kopcích. Byt o rozloze 48,90 m2 je v 2 NP/5 s výtahem, sklepem, kolárnou a balkónem. Byt je vybavený kuchyňskou linkou do tvaru L a barovým stolem,..

Lokalita: Na Kopcích, Třebíč - Nové Město11 200 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk,  65 m² - Velké Meziříčí

Pronájem, Byty 2+kk, 65 m² - Velké Meziříčí

Představujeme Vám skvělou příležitost pronajmout si moderně zrekonstruovaný byt 2+ KK s vlastní zahradou v krásné lokalitě Velkého Meziříčí na ulici Hornoměstská. Tento prostorný byt o rozloze 65 m2 nabízí ideální prostor pro pohodlné bydlení. Vybavení tohoto bytu je ve skvělém stavu a zahrnuje..

Lokalita: Hornoměstská, Velké Meziříčí14 000 Kč za měsíc