Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 2+kk" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk,  51m² - Velká Bíteš

Pronájem, Byty 2+kk, 51m² - Velká Bíteš

KLIKNĚTE NA NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) Místo fotografií, se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se..

Lokalita: Lomená, Velká Bíteš13 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+kk, 80m² - Chotěboř, sklep

Prodej, Byty 2+kk, 80m² - Chotěboř, sklep

Pokud toužíte po příjemném bydlení a nebo hledáte byt vhodný k investici v lukrativní části města Chotěboř, máme právě pro Vás v nabídce tuto exklusivní nabídku prodeje bytu 2kk. Jedná se o nový, pěkně řešený byt v přízemí domu, o podlahové ploše 80 m2. K bytu náleží klenutý sklep a má..

Lokalita: Palackého, Chotěbořrezervováno

Pronájem, Byty 2+kk, 67m² - Olomouc Aloise Rašína

Pronájem, Byty 2+kk, 67m² - Olomouc Aloise Rašína

KLIKNĚTE NA NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) Místo fotografií se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se..

Lokalita: Aloise Rašína, Olomouc - Řepčín13 500 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, byty 2+kk Na Výsluní, Moravské Budějovice

nabízí, pronájem, byty 2+kk Na Výsluní, Moravské Budějovice

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem cihlového bytu na ulici Na Výsluní v Moravských Budějovicích. Stáří domu je 20 let, okna plastová. Byt se skládá ze dvou samostatných pokojů, kuchyňky, toalety a koupelny. V koupelně je rok starý plynový kotel, který se stará o vytápění a ohřev vody. K..

Lokalita: Na Výsluní, Moravské Budějovice10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 57m² - Praha - Vinohrady

Pronájem, Byty 2+kk, 57m² - Praha - Vinohrady

Nabízím pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk ve zvýšeném přízemí v jedinečné lokalitě na pražských Vinohradech. V bytě se nachází menší kuchyně (s plynovým sporákem), kterou si může nájemce samozřejmě předělat. Dále se zde nacházejí 2 prostorné pokoje, koupelna která je vybavena vanou, umyvadlem..

Lokalita: Italská, Praha - Vinohrady15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 58m² - Velké Meziříčí

Pronájem, Byty 2+kk, 58m² - Velké Meziříčí

KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO - Matterport - (první mezi fotografiemi) Místo fotografií, se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se..

Lokalita: Strmá, Velké Meziříčí7 000 Kč za měsíc