Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+1" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 3+1, 73m² - Třebíč - Horka-Domky

Prodej, Byty 3+1, 73m² - Třebíč - Horka-Domky

Máme pro Vás exklusivní nabídku bytu v osobním vlastnictví o rozloze 73 m2 v 3.NP/4 na ulici Družstevní v Třebíči v panelovém domě. Tento dům je po celkové revitalizaci v atraktivní a velice žádané lokalitě na okraji města. Výtah bude instalován v tomto roce. Bydlení je tu klidné, pohodlné,..

Lokalita: Družstevní, Třebíč - Horka-Domkyvolejte makléři

Pronájem, Byty 3+1, 80m² - Třebíč - Podklášteří

Pronájem, Byty 3+1, 80m² - Třebíč - Podklášteří

PODÍVEJTE SE SAMI NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU BYTU: https://my.matterport.com/show/?m=9c34S79FDiu Pronájem prostorného bytu 3+1 po rekonstrukci v Týně. Byt je vybaven kuchyňskou linkou a spotřebiči jako jsou digestoř, sporák, lednice a myčka. V domě je výtah a prostorný sklep o rozměrech 3mx2m. Byt..

Lokalita: Račerovická, Třebíč - Podklášteří14 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, byty 3+1 Znojemská, Třebíč - Horka-Domky

nabízí, prodej, byty 3+1 Znojemská, Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej kompletně zrekonstruovaného bytu 3+1 v cihlovém domě na ulici Znojemská v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, nová prostorná lodžie. V celém bytě je nová elektrika v mědi, jádro zděné. Podlahy tvoří dlažba, linoleum a parkety. Byt je vhodný k..

Lokalita: Znojemská, Třebíč - Horka-Domky3 490 000 Kč

Pronájem, Byty 3+1, 100m² - Žďár nad Sázavou 2

Pronájem, Byty 3+1, 100m² - Žďár nad Sázavou 2

KLIKNĚTE NA NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) NEBO na odkaz: https://my.matterport.com/show/?m=cBd6rcddVmu Místo fotografií se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici nebo myší a kurzorem, kterým..

Lokalita: Hlohová, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 520 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 79m²

Pronájem, Byty 3+1, 79m²

KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) Místo fotografií, se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se..

Lokalita: Velkomoravská, Olomouc - Nové Sady14 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 74m² - Staré Hobzí

Pronájem, Byty 3+1, 74m² - Staré Hobzí

K pronájmu nabízíme zrekonstruovaný byt 3+1 s balkónem ve Starém Hobzí. Bytová jednotka o výměře 74 m2 je ve 3. podlaží cihlového domu bez výtahu. Skládá se ze tří samostatných, neprůchozích pokojů, kuchyně, koupelny s vanou, odděleného WC a větší chodby která tyto pokoje spojuje a slouží zároveň..

Lokalita: Staré Hobzí8 000 Kč za měsíc