Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+1" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 3+1, 74 m² - Havlíčkův Brod

Pronájem, Byty 3+1, 74 m² - Havlíčkův Brod

Nabízíme Vám prostorný byt 3+1 v Havlíčkově Brodě na ulici Žižkova. Nachází se ve 4. patře bez výtahu a nabízí plochu 74 m2. Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají komfortní a dobře vybavené bydlení. Vstupte do nově zařízené kuchyně, kde najdete moderní kuchyňskou linku s granitovým dřezem,..

Lokalita: Žižkov II, Havlíčkův Brod12 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+1,  73 m² - Třebíč - Nové Dvory

Prodej, Byty 3+1, 73 m² - Třebíč - Nové Dvory

Nabízíme vám možnost výměny bytu 3+1 za 2+1 byt s doplatkem. Nový byt Vám nabídne příjemné a útulné prostředí s úžasnou lokalitou a bude plně vyhovovat vašim požadavkům. Naše realitní kancelář vám zaručuje snadnou a rychlou výměnu bytu, která vám usnadní proces přestěhování. Pokud máte zájem o tuto..

Lokalita: Jar. Heyrovského, Třebíč - Nové Dvory3 000 000 Kč

Pronájem, Byty 3+1, 100 m² - Žďár nad Sázavou

Pronájem, Byty 3+1, 100 m² - Žďár nad Sázavou

Pronajmeme zařízený a prostorný byt 3+1 o celkové užitné ploše 100 m² v domě, který je ideální jak pro pracovníky, tak pro větší rodinu. V bytě se pohodlně usadí více než 5 lidí. K bytu náleží společná zahrada s jezírkem a zázemím pro relaxaci. Velkou výhodou tohoto bytu je oddělený a prostorný..

Lokalita: Hlohová, Žďár nad Sázavou14 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+1,  82m² - Týn nad Vltavou

Prodej, Byty 3+1, 82m² - Týn nad Vltavou

Máme pro vás úžasnou nabídku koupě bytu v Týně nad Vltavou o velikosti 82 m² (původně 4+1) aktuálně dispozičně velkém 3+1. Jedná se o jednotku v družstevním vlastnictví s možným odkupem. Nachází se ve 4. patře v pětipatrovém domě. Byt má velký potenciál díky své velikosti a možnostem předělání na..

Lokalita: Týn nad Vltavou2 306 480 Kč

Pronájem, Byty 3+1,  61m² - Ledeč nad Sázavou

Pronájem, Byty 3+1, 61m² - Ledeč nad Sázavou

Vítáme vás u této jedinečné nabídky! Pronajmeme Vám nově zrekonstruovaný byt 3+1 v panelovém domě s velkorysou podlahovou plochou 61m². Panelový dům, ve kterém se byt nachází, prošel celkovou revitalizací, což zahrnovalo výměnu plastových oken, nové šachty i výtah. Byt se skládá z kuchyně s..

Lokalita: Stínadla, Ledeč nad Sázavou13 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1,  75,7m² - Třebíč - Borovina

Pronájem, Byty 3+1, 75,7m² - Třebíč - Borovina

Exkluzivní nabídka slunného bytu 3+1 s výtahem v panelovém domě v Třebíči v Borovině. Nabízíme Vám možnost pronájmu prostorného a velmi pěkného bytu o celkové ploše 75,7 m2 v moderním a zatepleném 7 patrovém panelovém domě disponujícím novými plastovými okny a šachtami. Byt se nachází v 6. patře..

Lokalita: Zahraničního odboje, Třebíč - Borovina14 000 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, byty 3+1 Jar. Haška, Třebíč - Nové Dvory

nabízí, pronájem, byty 3+1 Jar. Haška, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem panelového bytu 3+1 na ulici Jar. Haška v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, k bytu náleží sklep na patře. V bytě jsou 3 samostatné pokoje, koupelna, toaleta a šatna. K bytu náleží také zasklená prostorná lodžie. Součástí nájmu jsou skříně, lednice,..

Lokalita: Jar. Haška, Třebíč - Nové Dvory18 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, byty 3+1 Zahraničního odboje, Třebíč - Borovina

nabízí, prodej, byty 3+1 Zahraničního odboje, Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej panelového bytu na ulici Zahraničního Odboje v Borovině. Dům je zateplený, okna plastová, k bytu náleží dva sklepy (jeden sklep na patře, druhý v suterénu domu). Byt je v původním, ale zachovalém stavu. V bytě jsou tři samostatné pokoje, kuchyň, koupelna se..

Lokalita: Zahraničního odboje, Třebíč - Borovinarezervováno

Pronájem bytu 3+1 v Pelhřimově, 68 m2

Pronájem bytu 3+1 v Pelhřimově, 68 m2

Nabízíme k pronájmu prostorný a slunný byt v Pelhřimově, ulice B.Němcové, s krásnými výhledy. Dispozice 3+1 o velikosti 68 m2. Byt se nachází ve 4NP domu s výtahem. Ideální pro začínající mladý pár. Stačí vzít osobní věci a útulný prostorný byt vám je k dispozici. Byt se pronajímá včetně..

Lokalita: Boženy Němcové 1940, Pelhřimov11 200 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 75 m² - Velké Meziříčí

Pronájem, Byty 3+1, 75 m² - Velké Meziříčí

Přijměte naši nabídku na pronájem krásného a prostorného bytu o velikosti 75 m2 s dispozicí 3 + 1 v Bezděkově ve Velkém Meziříčí. Tento byt se nachází v 4. patře s výtahem, což vám umožní pohodlný a snadný přístup. Kuchyně disponuje kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem, digestoří, myčkou,..

Lokalita: Bezděkov, Velké Meziříčí14 500 Kč za měsíc