Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+1" odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 3+1, 86 m² - Jihlava

Pronájem, Byty 3+1, 86 m² - Jihlava

Exkluzivní nabídka pronájmu! Představujeme vám elegantní a prostorný byt po rekonstrukci v cihlovém domě v 1. patře, v těsné blízkosti nemocnice v Jihlavě. Tento byt o rozloze 86 m2 s dispozicí 3 + 1 je ideálním místem pro vaše pohodlí a spokojený život. V kuchyni najdete velkorysou kuchyňskou..

Lokalita: Zborovská, Jihlava15 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+1, 86,4m² - Třebíč

Prodej, Byty 3+1, 86,4m² - Třebíč

Máme pro Vás výjimečnou nabídku - prodej krásného útulného bytu s lodžií a sklepem na ulici Bartuškova v Třebíči! Představte si bydlení ve velkorysém bytě o rozloze 86,4 m² včetně prostorné lodžie a praktického sklepa, který Vám bude přinášet pohodlí a komfort. Tento byt se nachází v 1. patře bez..

Lokalita: Bartuškova, Třebíčvolejte makléři

Prodej, Byty 3+1, 86 m² - Vladislav

Prodej, Byty 3+1, 86 m² - Vladislav

Máme pro Vás exkluzivní nabídku! Prodej prostorného bytu 3+1 s lodžií v srdci Vladislavi! Tento skvělý byt se nachází ve 2. patře bez výtahu v klidné části města Vladislav. S rozlohou 86 m2 a dispozicí 3+1 nabízí dostatek prostoru pro Vaši rodinu a pohodlný život. Již při vstupu do bytu..

Lokalita: Vladislav 255volejte makléři

Nabízíme prodej, byty 3+1 Štechova, Kladno

Nabízíme prodej, byty 3+1 Štechova, Kladno

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytové jednotky 3+1 s velkou lodžií na ulici Štechova ve městě Kladno. Dům je zateplený, okna plastová. Jedná se o bytovou jednotku ve 2. nadzemním podlaží (1. patro), zděné jádro se samostatnou toaletou a prostornou koupelnou. Elektrika v mědi. K bytu..

Lokalita: Štechova, Kladnoinfo v RK

Pronájem, Byty 3+1, 80 m² - Nové Syrovice

Pronájem, Byty 3+1, 80 m² - Nové Syrovice

Rádi bychom Vám představili exkluzivní nabídku bytu 3+1 v Nových Syrovicích. Tento byt o velikosti 80m2 je vhodný pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení za rozumnou cenu. Byt je moderní, prostorný a plně vybavený, nedávno prošel rekonstrukcí. V kuchyni se nachází kuchyňská linka, indukční..

Lokalita: Nové Syrovice12 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+1, 73 m² - Třebíč - Horka-Domky

Prodej, Byty 3+1, 73 m² - Třebíč - Horka-Domky

Nabízíme Vám skvělou příležitost stát se majitelem bytu v atraktivní lokalitě na adrese Kubišova v Třebíči. Tento prostorný byt o rozloze 73 m2 s dispozicí 3 + 1 prošel nedávnou rekonstrukcí a nachází se v 5. patře modernizovaného panelového domu s výtahem. Díky revitalizaci celého domu můžete..

Lokalita: Kubišova, Třebíč - Horka-Domky3 840 000 Kč

Nabízíme, prodej, byty 3+1 Obránců míru 486/26, Třebíč - Nové Dvory

Nabízíme, prodej, byty 3+1 Obránců míru 486/26, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej panelového bytu na ulici Obránců míru v Třebíči. Bytová jednotka má tři samostatné pokoje, kuchyň a koupelnu s toaletou. Jádro bytu je předělané (sádrokarton a obložení). Součástí bytu je i prostorná lodžie. Podlahy bytu tvoří plovoucí podlaha a dlažba. Dům..

Lokalita: Obránců míru, Třebíč - Nové Dvory3 800 000 Kč

nabízí, prodej, byty 3+1 Na Výsluní, Moravské Budějovice

nabízí, prodej, byty 3+1 Na Výsluní, Moravské Budějovice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej krásného prostorného bytu v klidné části Moravských Budějovicích. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. Okna v bytě jsou platová, podlahy tvoří dlažba a plovoucí podlaha. Elektrika v bytě je v mědi. O vytápění bytu se stará plynový kotel. V bytě jsou 3..

Lokalita: Na Výsluní, Moravské Budějovicerezervováno

Pronájem, Byty 3+1,  61m² - Ledeč nad Sázavou

Pronájem, Byty 3+1, 61m² - Ledeč nad Sázavou

Vítáme vás u této jedinečné nabídky! Pronajmeme Vám nově zrekonstruovaný byt 3+1 v panelovém domě s velkorysou podlahovou plochou 61m². Panelový dům, ve kterém se byt nachází, prošel celkovou revitalizací, což zahrnovalo výměnu plastových oken, nové šachty i výtah. Byt se skládá z kuchyně s..

Lokalita: Stínadla, Ledeč nad Sázavou13 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, byty 3+1 Zahraničního odboje, Třebíč - Borovina

nabízí, prodej, byty 3+1 Zahraničního odboje, Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej panelového bytu na ulici Zahraničního Odboje v Borovině. Dům je zateplený, okna plastová, k bytu náleží dva sklepy (jeden sklep na patře, druhý v suterénu domu). Byt je v původním, ale zachovalém stavu. V bytě jsou tři samostatné pokoje, kuchyň, koupelna se..

Lokalita: Zahraničního odboje, Třebíč - Borovinarezervováno