Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+kk" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 3+kk, 63m² - Jihlava

Pronájem, Byty 3+kk, 63m² - Jihlava

KLIKNĚTE NA NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) Místo fotografií, se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se..

Lokalita: Úzká, Jihlava8 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+kk, 65m² - Moravský Beroun

Pronájem, Byty 3+kk, 65m² - Moravský Beroun

KLIKNĚTE NA NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) 1. Místo fotografií se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka..

Lokalita: Partyzánská, Moravský Beroun10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+kk, 75m² - Jemnice

Pronájem, Byty 3+kk, 75m² - Jemnice

KLIKNĚTE NA NA TLAČÍTKO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) Nebo zkopírujte odkaz: https://my.matterport.com/show/?m=4N56MLRsbzM Místo fotografií, se v klidu procházejte bytem, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici, nebo myší a..

Lokalita: U Víta, Jemnice10 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+kk, 112m²

Prodej, Byty 3+kk, 112m²

Prodej bytu 3+kk 112m2. Bytová výměra: 87,5m2 s terasou 24,2m2 (po úpravě 30m2), dva sklepy 2,4 a 2,6m2, nadstandardní garážové stání. Novostavba ve velmi žádané oblasti Sadová. Byt je orientován na dvě světové strany. Byt disponuje velkými okny s venkovními elektrickými žaluziemi. V bytě Jsou..

Lokalita: Kumpoštova, Brno11 500 000 Kč