Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 5+1,  159m² - Třebíč - Horka-Domky

Pronájem, Byty 5+1, 159m² - Třebíč - Horka-Domky

Exkluzivní nabídka: Luxusní podkrovní byt 5+1 v Třebíči s bonusem 100.000 Kč na inovaci kuchyně Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majiteli vzácného podkrovního bytu o dispozici 5+1 a rozloze 159 m². Nachází se v oblíbené a klidné části Třebíče na ulici Hladíkova. Tento prostorný byt..

Lokalita: Hladíkova, Třebíč - Horka-Domky20 000 Kč za měsíc

Prodej 4 bytů v Hostinném - Vrchlabí

Prodej 4 bytů v Hostinném - Vrchlabí

Unikátní Investiční příležitost v Hostinném - Vrchlabí Možnost koupě jednotlivých bytů za 1.500.000 Kč/ byt + provize RK. Pokud koupíte 4 byty tak 5.800.000 Kč/ 4 byty + provize RK a 6.400.000 Kč + 4% provize RK bez DPH. Takže máte 3 možnosti: 1. Koupě jednotlivých bytů - 1.500.000 Kč/..

Lokalita: Hostinné1 450 000 Kč

Novostavba s Třemi Luxusními Bytovými Jednotkami o dispozici 4kk

Novostavba s Třemi Luxusními Bytovými Jednotkami o dispozici 4kk

Novostavba s Třemi Luxusními Bytovými Jednotkami v Prestižní Části Prahy – Časově Omezená Speciální Cena Představujeme vám mimořádnou příležitost stát se vlastníkem jedné ze tří prostorných bytových jednotek v exkluzivní novostavbě, která redefinuje standardy moderního bydlení. Detaily..

Lokalita: Praha - Praha-Běchovice14 300 000 Kč

Prodej byty 6 a více pokojů, 143 m² - Rudná

Prodej byty 6 a více pokojů, 143 m² - Rudná

Nabídka nemovitosti: Prodej bytu v Rudné 6+1 - Perfektní kombinace klidu a dostupnosti Prahy Chcete pracovat v Praze, ale zároveň si užívat klidný život mimo ruch velkoměsta? Hledáte ideální místo, které spojuje kouzlo venkova s pohodlnou dostupností do hlavního města? Právě jste našli to pravé..

Lokalita: Rudná11 389 300 Kč

Nabízí, prodej, byty 4+kk Modřínová, Třebíč

Nabízí, prodej, byty 4+kk Modřínová, Třebíč

Vyberte si byt: https://bytymodrinova.cz/ Představujeme vám vrchol luxusního bydlení - exkluzivní byt 4+kk v projektu Modřínová, umístěný na okraji Třebíče. Tento výjimečný byt nabízí ideální rovnováhu mezi klidem přírody a pohodlím městského života, díky své poloze v blízkosti přírody i městské..

Lokalita: Modřínová, Třebíč10 212 691 Kč

Nabízíme, prodej, byty 4+1 I. Olbrachta 672/9, Třebíč - Nové Dvory

Nabízíme, prodej, byty 4+1 I. Olbrachta 672/9, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej cihlového bytu na ulici I. Olbrachta v Třebíči. Jedná se o panelový dům s cihlovou dostavbou pátého patra. Dům je zateplený, okna plastová, v domě je nový euro výtah. V bytě naleznete 4 místnosti, toaletu, koupelnu s vanou a kuchyň. K bytu také náleží..

Lokalita: I. Olbrachta, Třebíč - Nové Dvoryrezervováno

nabízí, prodej, byty 4+1 Benešova, Třebíč - Nové Dvory

nabízí, prodej, byty 4+1 Benešova, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej kompletně zrekonstruovaného bytu na ulici Benešova v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, euro výtah, prostorná lodžie a součástí prodeje je i velký sklep v přízemí domu. V roce 2018 proběhla v bytě velká rekonstrukce (zděné jádro, elektrika kompletně v..

Lokalita: Benešova, Třebíč - Nové Dvoryrezervováno