Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 37 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Rodinné domy, 117 m² - Hrotovice

Pronájem, Rodinné domy, 117 m² - Hrotovice

Doporučujeme Vám k pronájmu krásný samostatný dům v Hrotovicích na ulici Sokolská 3+kk o výměře 115 m2, se samostatnou garáží, dílnou a zahradou 460 m2. Dům je prostorný, vzdušný a prosluněný s rozlehlou zahradou s ovocnými stromy. Všechny interiéry jsou v dobrém stavu, s pravidelnou údržbou. Dům..

Lokalita: Sokolská, Hrotovice13 500 Kč za měsíc

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej domu stvořený pro podnikavce, kteří by chtěli vytvořit zajímavé bydlení např. na krátkodobý pronájem turistům, kteří chtějí vidět krásy Třebíče. Nebo pro velkou rodinu, která si toto místo zamiluje. Dům je s malou předzahrádkou a důmyslně řešeným způsobem záchytu dešťové vody pro..

Lokalita: Horní, Třebíč - Podklášteří6 830 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Trnava

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Trnava

Na samotě u lesa... Tak bychom mohli nazvat prodej krásného prostorného rodinného domu o velikosti 393 m2 zastavěné plochy + nádvoří a zahrady 402 m2, dispozičně 3 +KK s možností předělání dalších prostorů, kterými dům disponuje na pokoje v Trnavě u Třebíče. Je vybavený kuchyňskou linkou, plynovou..

Lokalita: Trnava7 500 000 Kč

Pronájem, Rodinné domy,  76 m² - Jihlava

Pronájem, Rodinné domy, 76 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, prostorný byt o velikosti 76 m2, dispozičně 2 + 1 v rodinném domě v 1 NP bez výtahu u autobusového nádraží v Jihlavě. Dům je vybavený kuchyňskou linkou, protilinkou, kombi sporákem, mikrovlnou troubou, ledničkou, stolem se židlemi, příborníkem a skříní. V..

Lokalita: Plukovníka Švece, Jihlava14 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, rodinné domy, Hrotovice

nabízí, prodej, rodinné domy, Hrotovice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v klidné části obce Hrotovice. Dům prošel rozsáhlejší rekonstrukcí před šesti lety: Výměna oken za plastová, zateplení domu, elektrika v mědi, dostavba garáže na dvě auta, přístavba místnosti za garáží. Dům se skládá ze tří místností, velké..

Lokalita: Podloučky, Hrotoviceinfo v RK

Prodej rodinného domu 168 m² s cukrárnou - Třebíč - Vnitřní Město

Prodej rodinného domu 168 m² s cukrárnou - Třebíč - Vnitřní Město

Máme pro vás něco opravdu jedinečného s možnou návratností investice do 5 let. Záleží na tom, jestli tuto investici využijete jen jako koupi a budete dům pronajímat, nebo provozovat cukrárnu a pronajímat byt 4+1 v prvním patře. Pojďme se na ni podívat z blízka. Prodej domu, kde najdete v..

Lokalita: Kotlářská, Třebíč - Vnitřní Město10 380 000 Kč

nabízí, prodej, rodinné domy Pražská, Třebíč - Borovina

nabízí, prodej, rodinné domy Pražská, Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej domu na ulici Pražská v Třebíči. Dům má dvě bytové jednotky. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 2+1 s toaletou a sprchovým koutem, v patře domu jsou dvě místnosti, kuchyň, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V podkroví domu jsou další dvě..

Lokalita: Pražská, Třebíč - Borovina6 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  189 m² - Jakubov u Moravských Budějovic, 837 m2 pozemek

Prodej, Rodinné domy, 189 m² - Jakubov u Moravských Budějovic, 837 m2 pozemek

Máme pro Vás exklusivní nabídku prodeje zajímavého rodinného domu v obci Jakubov u Moravských Budějovic. Tento samostatně stojící dům na venkově nabízí pohodlné žití početné rodince nebo i více generacím pospolu a přitom samostatně. ..

Lokalita: Jakubov u Moravských Budějovic5 900 000 Kč

nabízí, pronájem, rodinné domy Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, rodinné domy Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem krásného bytu v domě na Bráfově třídě v Třebíči. Bytová jednotka se nachází v 1. patře bytového domu. V bytě jsou 3 místnosti, koupelna se sprchou, toaleta a vstup na uzavřenou terasu. K bytu náleží v přízemí domu také jedna místnost která lze používat..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky16 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, rodinné domy Lesonice

nabízí, prodej, rodinné domy Lesonice

Naše společnost Vám nabízí prodej domu určeného k dokončení rekonstrukce v obci Lesonice. Dům je zateplený, okna plastová, dveře původní dřevěné. Do domu je přiveden plyn, voda řešena vlastním vrtem. V přízemí domu je koupelna, kuchyň propojená s obývacím pokojem a vstup na zahradu. V patře jsou..

Lokalita: Lesonice2 650 000 Kč