Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 29 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská  45 m² se sklepem

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská 45 m² se sklepem

Jedná se o dražbu nemovitosti. Hledáte klidné místo v Třebíči, útěk z města do přírody a ticha? Máme pro vás chatičku umístěnou v jedné z nejklidnějších částí Třebíče. Zahrádkářská kolonie Zelený kopec za poliklinikou Vltavínská. Jsou k ní dvě možnosti přístupu. Chatička je na pozemku 374 m2...

Lokalita: Třebíč - Horka-Domky1 700 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  70m² - Třebíč - Stařečka

Prodej, Rodinné domy, 70m² - Třebíč - Stařečka

Nabízíme vám prodej rodinného domu v Třebíči na ulici Kanciborek. Jedná se o hrubou stavbu kde je nově zrekonstruovaná střecha, položena nová krytina a nové svody. Nutné dořešení vnitřních omítek a podlah. Elektřina, plyn a voda je do domu dovedena, rozvody po domě hotové nejsou. Kanalizace je..

Lokalita: Kanciborek, Třebíč - Stařečka3 390 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  4+1 - Šebkovice

Prodej, Rodinné domy, 4+1 - Šebkovice

Naše společnost nabízí k prodeji jednopodlažní rodinný dům o dispozici 4+1 s garáží, dílnou, stodolou a rozlehlou zahradou v obci Šebkovice. Dům se nachází ve středu obce, má plastová okna a je částečně podsklepen. Topení a ohřev vody je na plyn. Za branou je rozlehlý dvorek, vstupní terasa do..

Lokalita: Šebkovice3 985 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  Jevišovice

Prodej, Rodinné domy, Jevišovice

Naše společnost nabízí k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 4+kk s parkovacím stáním v obci Jevišovice. Dům se nachází v klidné části obce. V prvním nadzemním podlaží se nachází tři pokoje, kuchyň, koupelna + WC a spižírna. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází pokoj s lodžií a půdní..

Lokalita: Jevišovice 2994 500 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  313m² - Dačice - Bílkov

Prodej, Rodinné domy, 313m² - Dačice - Bílkov

Prodej, Rodinný dům, 313m² - Dačice - Bílkov Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+2 313m2 se zahradou, venkovním posezením, krásnou venkovní kuchyní, velkou garáží s dílnou a podzemním sklepem v obci Bílkov u Dačic. Vlastní rodinný dům má přízemní dispozici 2+1 s velkým obývacím pokojem, ložnicí,..

Lokalita: Dačice - Bílkov3 120 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  69 m² - Třebíč - Stařečka

Prodej, Rodinné domy, 69 m² - Třebíč - Stařečka

Nabízíme krásný RD po kompletní rekonstrukci v Třebíči na ulici Hadlíz. Dům je velikostně upraven na 2+kk s možností rozšíření o půdní vestavbu, kde lze vytvořit jeden pokoj 3+kk. Rekonstrukcí prošlo: Zateplení vnějšího pláště 15cm, výměna oken za izolační trojskla, výměna vchodových..

Lokalita: Hadlíz, Třebíč - Stařečkainfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  136 m² - Třebíč - Nové Dvory

Prodej, Rodinné domy, 136 m² - Třebíč - Nové Dvory

V zastoupení majitele nabízíme prodej pěkného rodinného domu na ulici Cyrilova v centru města Třebíče. Dům je dispozičně 4 + KK o celkové zastavěné ploše a nádvoří 136 m2. Jedná se o třípodlažní dům, kde v přízemí je zavedené již 18 let Kadeřnictví s velice dobrým jménem! Při vstupu do 1NP po..

Lokalita: Cyrilova, Třebíč - Nové Dvory9 000 000 Kč

Verkauf, Haus für zwei Familien, 169 m² - Dettelbach

Verkauf, Haus für zwei Familien, 169 m² - Dettelbach

Wir bieten ein exklusives Haus in Deutschland in Dettelbach zum Verkauf an. Ich habe schon lange nicht mehr eine so charmante Stadt gesehen. Diese Stadt wird Sie mit ihren historischen Gebäuden und ihrer märchenhaften Atmosphäre beeindrucken. Man fühlt sich in eine andere Zeit versetzt und vermisst..

Lokalita: Erbsengasse, Dettelbach, Německovolejte makléři

Prodej, Rodinné domy,  169 m² - Dettelbach - Německo

Prodej, Rodinné domy, 169 m² - Dettelbach - Německo

Nabízíme vám k prodeji exkluzivní dům v Německu ve městě Dettelbach. Už dlouho jsem neviděl tak kouzelné město. Toto město na vás dýchne dobovými stavbami a pohádkovou atmosférou. Máte pocit, jako by jste se přenesli do jiné doby, a už vám v ulicích chybí jen lidé v dobových kostýmech, na koních,..

Lokalita: Erbsengasse, Dettelbach, Německovolejte makléři

nabízí, prodej, rodinné domy V. Nezvala, Třebíč - Stařečka

nabízí, prodej, rodinné domy V. Nezvala, Třebíč - Stařečka

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej krásného domu se dvěma bytovými jednotkami, garáží a menší zahrádkou v centru města. Dům se nachází na ulici V. Nezvala v Třebíči. Přízemí: Byt 1+1, kuchyň 15 m2 , obývací pokoj 19 m2, WC + sprchový kout, garáž 18 m2, sklepní prostory cca 20 m2 1NP: Byt..

Lokalita: V. Nezvala, Třebíč - Stařečka6 500 000 Kč