Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 35 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej domu s pozemkem 2084 m² - Kratochvilka u Brna

Prodej domu s pozemkem 2084 m² - Kratochvilka u Brna

Krásný pozemek s původní stavbou v Kratochvilce rádi bychom Vám nabídli k prodeji skvělou příležitost - krásný pozemek o rozloze 2 084 m² v idylické obci Kratochvilka, nacházející se v okrese Brno-venkov, v srdci Jihomoravského kraje. Tento pozemek nabízí nádherný výhled na jih a jihozápad,..

Lokalita: Kratochvilkavolejte makléři

Prodej, rodinný dům, pozemek 1.550 m2 - Číměř

Prodej, rodinný dům, pozemek 1.550 m2 - Číměř

Nabízíme vám prodej pozemku o rozloze 1 550 m2 v Číměři u Třebíče, kde je postaven rodinný dům 4+1 z roku 1926 a stále se drží v dobrém stavu. Dům je postaven převážně z cihel a má dřevěná okna. Za domem se nachází velká stodola a krásný ovocný sad se zahradou. Do sklepních prostor je přivedena..

Lokalita: Číměř2 830 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 v klidné vesničce Podmyče u Vranova nad Dyjí. Dům byl nedávno obývaný a součástí domu je prostorná stodola. Celková zastavěná plocha domu je 567 m² a zahrada má rozlohu 387 m². Při vstupu do domu se ocitnete v prostorné místnosti, která se dá využít..

Lokalita: Podmyčevolejte makléři

Prodej, Rodinné domy,  169 m² - Dettelbach - Německo

Prodej, Rodinné domy, 169 m² - Dettelbach - Německo

Nabízíme vám k prodeji exkluzivní dům v Německu ve městě Dettelbach. Už dlouho jsem neviděl tak kouzelné město. Toto město na vás dýchne dobovými stavbami a pohádkovou atmosférou. Máte pocit, jako by jste se přenesli do jiné doby, a už vám v ulicích chybí jen lidé v dobových kostýmech, na koních,..

Lokalita: Erbsengasse, Dettelbach, Německo16 250 000 Kč

Verkauf, Haus für zwei Familien, 169 m² - Dettelbach

Verkauf, Haus für zwei Familien, 169 m² - Dettelbach

Wir bieten ein exklusives Haus in Deutschland in Dettelbach zum Verkauf an. Ich habe schon lange nicht mehr eine so charmante Stadt gesehen. Diese Stadt wird Sie mit ihren historischen Gebäuden und ihrer märchenhaften Atmosphäre beeindrucken. Man fühlt sich in eine andere Zeit versetzt und vermisst..

Lokalita: Erbsengasse, Dettelbach, Německo650 000 EUR

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Tento dům nabízí skvělou příležitost pro bydlení i podnikání a my se těšíme na společné prohlídky tohoto kouzelného místa, které si určitě zamilujete! Prodej domu stvořený pro podnikavce, kteří by chtěli vytvořit zajímavé bydlení např. na krátkodobý pronájem turistům, kteří chtějí vidět krásy..

Lokalita: Horní, Třebíč - Podklášteří6 000 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 156 m² - Brno - Holásky

Prodej, Rodinné domy, 156 m² - Brno - Holásky

Představujeme vám úžasný rodinný dům s obrovským potenciálem. Dům se nachází na pozemku o velikosti 1129 m², který je celý oplocený. Tento pozemek umožňuje další stavbu, tím je opravdu ideální pro kohokoliv. Pozemek je možné rozdělit na dva a postavit samostatný dům, ať už pro rodinu, nebo..

Lokalita: U potoka, Brno - Holásky20 350 000 Kč

Prodej rodinného domu - 2263 m² - Kojetice

Prodej rodinného domu - 2263 m² - Kojetice

Nabízíme k prodeji nádherný a luxusní, plně vybavený dům, který se nachází v malé obci Kojetice na Moravě. Dům byl postaven v roce 2005 na pozemku o velikosti 2263 m2, zastavěná plocha činí 44 m2 – garáž a 129 m2 – dům. Dispozice domu je 8+1 s celkovou užitnou plochou domu 390 m2 a nabízí 3 podlaží..

Lokalita: Kojeticevolejte makléři

Pronájem, Rodinné domy,  85m² - Velký Beranov

Pronájem, Rodinné domy, 85m² - Velký Beranov

Většina z Vás mi volá a ptá se, jaké jsou podmínky této inzerce. Nejdůležitější podmínka je, že pán si nepřeje mít v domě ubytované muže a děti. Pronájem je vhodný pro maximálně 3 ženy. Je zbytečné volat v jiném seskupení, majitel nebude souhlasit. Představujeme Vám úžasnou příležitost..

Lokalita: Velký Beranov15 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, rodinné domy Myslibořice

nabízí, prodej, rodinné domy Myslibořice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v klidné části obce Myslibořice. Dům je v původním stavu vhodný ke kompletní rekonstrukci. Na hranici pozemku je přípojka na plyn, na pozemku je vlastní studna. Elektrika v domě je 230/400 V. K domu náleží i velká stodola, přístřešek na dříví,..

Lokalita: Myslibořice2 940 000 Kč