Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy nebo chata" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemky - zahrady s chatou 527m² - Brno - Žebětín

Prodej, Pozemky - zahrady s chatou 527m² - Brno - Žebětín

Exklusivně nabízíme k prodeji zahradu, stavební parcelu s rekreační chatou v Brně - Žebětín. Pozemek parcela číslo 2261/5 a 2261/12 zahrada 527 m2, chata ev.č. 1464. Tato zajímavá nabídka pozemku se nachází v lokalitě, kde jsou postaveny celoročně obývané zděné chaty s evidenčními čísly. Dle nového..

Lokalita: Brno1 800 000 Kč

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská  45 m² se sklepem

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská 45 m² se sklepem

Hledáte klidné místo v Třebíči, útěk z města do přírody a ticha? Máme pro vás chatičku umístěnou v jedné z nejklidnějších částí Třebíče. Zahrádkářská kolonie Zelený kopec za poliklinikou Vltavínská. Jsou k ní dvě možnosti přístupu. Chatička je na pozemku 374 m2. Je celá podsklepená a velmi pěkně..

Lokalita: Třebíč - Horka-Domkyvolejte makléři

Prodej, Chata, 26m² - Dačice - Hradišťko

Prodej, Chata, 26m² - Dačice - Hradišťko

Sháníte na léto útulnou chatku v přírodě, ale zároveň blízko Dačic? V tom případě tu máme něco přesně pro Vás! Jedná se o rekreační chatu za obcí Hradišťko. Chata je obklopená lesem a před chatou teče potok vlévající se do řeky Dyje, která je od chaty vzdálená 50 metrů. K chatě patří také..

Lokalita: Dačice - Hradišťko1 115 000 Kč

Prodej, Pozemky - chaty a zahrady,  412 m² - Jaroměřice nad Rokytnou

Prodej, Pozemky - chaty a zahrady, 412 m² - Jaroměřice nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení majitele máme pro Vás zajímavou nabídku prodeje zahrady s chatou v těsné blízkosti obce Jaroměřice nad Rokytnou. Pozemek je o rozloze 412 m2, je převážně oplocen a udržovaný. V dolní části zahrady je zděná chata s pergolou. V přízemí chaty je pěkná obytná kuchyň s krbovými..

Lokalita: Jaroměřice nad Rokytnou1 290 000 Kč

Prodej, Chata, 16m² - Výčapy, pozemek 398 m2

Prodej, Chata, 16m² - Výčapy, pozemek 398 m2

Rezervace!! Exkluzivně máme pro Vás nabídku prodeje rekreační chaty v chatové oblasti Výčapy u Třebíče. Celková plocha oploceného pozemku je 398 m2 a zastavěná plocha je 16 m2. Tato nemovitost je vhodná zejména pro milovníky přírody, zahrádkáře, cyklisty, houbaře. ..

Lokalita: Výčapyrezervováno