Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Rodinné domy, 137m² - Třebíč - Borovina

Pronájem, Rodinné domy, 137m² - Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem rodinného domu na ulici Dvorského v Třebíči. Dúm je v řadové zástavbě, v klidné části nedaleko centra Třebíče. V přízemí domu je obývací pokoj, prostorná kuchyň, koupelna a toaleta. V patře jsou samostatné dva pokoje a technická místnost. Dům je také..

Lokalita: Dvorského, Třebíč - Borovinarezervováno

Pronájem, Rodinné domy, 50m² - Třebíč - Jejkov

Pronájem, Rodinné domy, 50m² - Třebíč - Jejkov

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 2+kk v řadovém domě na ulici Smila Osovského v Třebíči. Jedná se o dvě místnosti z nichž jedna místnost se nachází v přízemí a druhá místnost je v patře. V patře se nachází také kuchyňská linka a místnost s toaletou a sprchou. Pronájem je k..

Lokalita: Smila Osovského, Třebíč - Jejkovrezervováno

Prodej, Rodinné domy, pozemek 729m² - Kožichovice

Prodej, Rodinné domy, pozemek 729m² - Kožichovice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej dvou rodinných domů v obci Kožichovice 2 km od Třebíče. Jedná se o dvě bytové jednotky, každá o užitné ploše 130m². K nemovitostem také náleží garáž, zahrada, dvůr a dílna. Dům je vhodný k bydlení, nebo rekreaci. V případě zájmu Vám zajistíme nejvýhodnější..

Lokalita: Kožichovice3 890 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 521m² - Třebíč - Stařečka

Prodej, Rodinné domy, 521m² - Třebíč - Stařečka

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu na ulici V. Nezvala v Třebíči. Jedná se o velice vkusně zrekonstruovaný objekt u autobusového nádraží a blízko centra města.V domě jsou dvě bytové jednotky 5+kk a 3+kk. Součástí domu jsou i prodejní prostory užívané zavedeným nájemcem. Uvnitř..

Lokalita: V. Nezvala, Třebíč - Stařečkainfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 98m² - Třebíč - Horka-Domky

Prodej, Rodinné domy, 98m² - Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu na ulici Znojemská v Třebíči. V současné době probíhá v domě kompletní rekonstrukce na bytovou jednotku o dispozici 3+1. Za nemovitostí se nachází příjemné posezení s krbem, které není součástí prodeje. Tyto prostory je možné pronajmout za..

Lokalita: Znojemská, Třebíč - Horka-Domkyrezervováno