Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový" odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu 168 m² s cukrárnou - Třebíč - Vnitřní Město

Prodej rodinného domu 168 m² s cukrárnou - Třebíč - Vnitřní Město

Máme pro vás něco opravdu jedinečného s možnou návratností investice do 5 let. Záleží na tom, jestli tuto investici využijete jen jako koupi a budete dům pronajímat, nebo provozovat cukrárnu a pronajímat byt 4+1 v prvním patře. Pojďme se na ni podívat z blízka. Prodej domu, kde najdete v..

Lokalita: Kotlářská, Třebíč - Vnitřní Město10 380 000 Kč

Pronájem, Rodinné domy,  180 m² - Třebíč - Podklášteří

Pronájem, Rodinné domy, 180 m² - Třebíč - Podklášteří

Nabízíme pronájem patrového rodinného domu se zahradou, sklepem, garáží v Třebíči na ulici U Obůrky. Dům je v dobrém stavu, podsklepený, vhodný pro větší rodinu. V prvním patře domu je velký obývací pokoj, ložnice, kuchyně s jídelnou, koupelna a WC. V druhém patře jsou tři ložnice i s lodžií a..

Lokalita: U Obůrky, Třebíč - Podklášteří20 000 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky - zahrady s chatou 527m² - Brno - Žebětín

Prodej, Pozemky - zahrady s chatou 527m² - Brno - Žebětín

Exklusivně nabízíme k prodeji zahradu, stavební parcelu s rekreační chatou v Brně - Žebětín. Pozemek parcela číslo 2261/5 a 2261/12 zahrada 527 m2, chata ev.č. 1464. Tato zajímavá nabídka pozemku se nachází v lokalitě, kde jsou postaveny celoročně obývané zděné chaty s evidenčními čísly. Dle nového..

Lokalita: Brnocena k jednání

Prodej, Rodinné domy, 94 m² - Nová Ves u Světlé

Prodej, Rodinné domy, 94 m² - Nová Ves u Světlé

Nabízíme k prodeji pěkný řadový dům se zahradou o zastavěné ploše 94 m2, obytné cca 130 m2, dispozičně 5 + KK v Nové Vsi u Světlé. Dům je podsklepený, kde je prádelna, technická místnost, komora a garáž, která má elektrická garážová vrata. V přízemí domu je prostorná chodba, koupelna se sprchovým..

Lokalita: Nová Ves u Světlé4 871 000 Kč

nabízí, prodej, vícegenerační dům Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, prodej, vícegenerační dům Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej vícegeneračního domu na ulici Bráfova třída v Třebíči. V přízemí domu jsou dvě komerční místnosti a toaleta, které jsou v současné době pronajímány (kadeřnictví). Vedle těchto prostor se nachází kotelna. V prvním patře je samostatná bytová jednotka, která se..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky7 900 000 Kč

nabízí, prodej, rodinné domy Cyrilova, Třebíč - Nové Dvory

nabízí, prodej, rodinné domy Cyrilova, Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej kompletně zrekonstruovaného rodinného domu na ulici Cyrilova v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová. Vytápění řešeno elektrikou (podlahové vytápění), ohřev vody řešen elektrickým bojlerem, v domě je příprava pro krbová kamna (vyvložkovaný komín). Podlahy..

Lokalita: Cyrilova, Třebíč - Nové Dvory6 760 000 Kč

nabízí, prodej, rodinné domy Lesonice

nabízí, prodej, rodinné domy Lesonice

Naše společnost Vám nabízí prodej domu určeného k dokončení rekonstrukce v obci Lesonice. Dům je zateplený, okna plastová, dveře původní dřevěné. Do domu je přiveden plyn, voda řešena vlastním vrtem. V přízemí domu je koupelna, kuchyň propojená s obývacím pokojem a vstup na zahradu. V patře jsou..

Lokalita: Lesonice2 650 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  330 m² - Třebíč - Borovina

Prodej, Rodinné domy, 330 m² - Třebíč - Borovina

Naše společnost nabízí k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 7+1 s garáží v Třebíči. Dům se nachází v klidné části obce. V prvním nadzemním podlaží se nachází tři pokoje, kuchyň, koupelna + WC, vstup na terasu a chodba s výstupem na zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází 4 pokoje,..

Lokalita: Mánesova, Třebíč - Borovina6 425 000 Kč

nabízí, prodej, rodinné domy Dvorského, Třebíč - Borovina

nabízí, prodej, rodinné domy Dvorského, Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej řadového domu na ulici Dvorského v Třebíči. Dům je podsklepený, v přízemí domu naleznete obývací pokoj, koupelnu, toaletu a kuchyň. V patře se nachází dvě místnosti. Za domem je zahrádka. Dům je vytápěn plynovým kotlem. V současné době probíhá rekonstrukce..

Lokalita: Dvorského, Třebíč - Borovina4 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  70m² - Třebíč - Stařečka

Prodej, Rodinné domy, 70m² - Třebíč - Stařečka

Nabízíme vám prodej rodinného domu v Třebíči na ulici Kanciborek. Jedná se o hrubou stavbu kde je nově zrekonstruovaná střecha, položena nová krytina a nové svody. Nutné dořešení vnitřních omítek a podlah. Elektřina, plyn a voda je do domu dovedena, rozvody po domě hotové nejsou. Kanalizace je..

Lokalita: Kanciborek, Třebíč - Stařečka3 390 000 Kč