Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, penzion  - Řásná u Telče

Prodej, Rodinné domy, penzion - Řásná u Telče

Nabízíme Vám ke koupi zavedený rodinný penzion s dvorem, zahradou v hojně turisticky navštěvované lokalitě v obci Řásná u Telče. Celková kapacita penzionu o celkovém počtu 10 pokojů je dle potřeby kolem dvaceti ubytovaných. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení ve dvoře s možností..

Lokalita: Řásná7 500 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 570m2 - Polná u Jihlavy

Prodej, Rodinné domy, 570m2 - Polná u Jihlavy

Máme pro Vás v nabídce ke koupi stylový, velice příjemně působící dům s přívětivou atmosférou v Polné u Jihlavy. Nemovitost je vhodná jak k bydlení tak k chalupaření a podnikání. Je situována v klidné části města, přesto kousek od centra. Dům je řešený jako přízemní a je naprosto suchý. Vedle domu..

Lokalita: Žižkova, Polnárezervováno

Prodej, Rodinné domy, 90m² - Okříšky, pozemek 724 m2

Prodej, Rodinné domy, 90m² - Okříšky, pozemek 724 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v městysi Okříšky, okres Třebíč Nemovitost je vhodná jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci a i svoji polohou k investici. Dům je ve stavu rozsáhlé rekonstrukce o dispozici 3kk. Před domem se nachází studna. Objekt je připojen ke..

Lokalita: Okříškyinfo v RK

Pronájem, Rodinné domy, 85m² - Velký Beranov

Pronájem, Rodinné domy, 85m² - Velký Beranov

Pronájem prvního patra dvougeneračního rodinného domu, 4km od Jihlavy ve Velkém Beranově. Dům je ve velmi klidné lokalitě s vybavením pokojů. Slunný byt v prvním patře je ve velikosti 85 m2 a jedná se o 3+1. V přízemí bydlí majitel domu, který se o vše pečlivě stará a zajišťuje plynulý chod domu...

Lokalita: Velký Beranov 24114 500 Kč za měsíc