Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, pronájem, rodinné domy Koutkova, Třebíč - Týn

nabízí, pronájem, rodinné domy Koutkova, Třebíč - Týn

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem překrásného domu o dispozici 5+kk s garáží a zahradou na ulici Koutkova v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, elektrika v mědi. Vytápění domu je řešeno novým plynovým kotlem. Vytápění domu je možné také řešit krbem, který má možnost horkovzdušně..

Lokalita: Koutkova, Třebíč - Týn32 000 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, rodinné domy Nádražní, Okříšky

nabízí, pronájem, rodinné domy Nádražní, Okříšky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky v rodinném domě v obci Okříšky. Dům prošel před osmi lety částečnou rekonstrukcí (nová fasáda, plastová okna, oprava střechy). Vytápění domu je řešeno novým kotlem na tuhá paliva (je možné použít jakékoliv tuhé paliva), případně je možné..

Lokalita: Nádražní, Okříškyinfo v RK

Prodej, Rodinné domy,  330 m² - Třebíč - Borovina

Prodej, Rodinné domy, 330 m² - Třebíč - Borovina

Naše společnost nabízí k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 7+1 s garáží v Třebíči. Dům se nachází v klidné části obce. V prvním nadzemním podlaží se nachází tři pokoje, kuchyň, koupelna + WC, vstup na terasu a chodba s výstupem na zahradu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází 4 pokoje,..

Lokalita: Mánesova, Třebíč - Borovina5 182 000 Kč

nabízí, prodej, vícegenerační dům Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, prodej, vícegenerační dům Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej vícegeneračního domu na ulici Bráfova třída v Třebíči. V přízemí domu jsou dvě komerční místnosti a toaleta, které jsou v současné době pronajímány (kadeřnictví). Vedle těchto prostor se nachází kotelna. V prvním patře je samostatná bytová jednotka, která se..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domkyrezervováno

nabízí, prodej, rodinné domy Nádražní, Okříšky

nabízí, prodej, rodinné domy Nádražní, Okříšky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu s velkou zahradou a chatou v obci Okříšky. Dům prošel před osmi lety částečnou rekonstrukcí (nová fasáda, plastová okna, oprava střechy). Vytápění domu je řešeno novým kotlem na tuhá paliva (je možné použít jakékoliv tuhé paliva), případně je..

Lokalita: Nádražní, Okříškyrezervováno

nabízí, prodej, rodinné domy Myslibořice

nabízí, prodej, rodinné domy Myslibořice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej statku v obci Myslibořice. V objektu jsou dvě bytové jednotky. V jedné části jsou dva pokoje, místnost s umyvadlem a spíš. V druhé části jsou tři pokoje, kuchyň, koupelna, toaleta a další velká místnost. Za domem jsou další místnosti a stodola, za kterou se..

Lokalita: Myslibořicerezervováno

Prodej, Rodinné domy,  70m² - Třebíč - Stařečka

Prodej, Rodinné domy, 70m² - Třebíč - Stařečka

Nabízíme vám prodej rodinného domu v Třebíči na ulici Kanciborek. Jedná se o hrubou stavbu kde je nově zrekonstruovaná střecha, položena nová krytina a nové svody. Nutné dořešení vnitřních omítek a podlah. Elektřina, plyn a voda je do domu dovedena, rozvody po domě hotové nejsou. Kanalizace je..

Lokalita: Kanciborek, Třebíč - Stařečka3 390 000 Kč