Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská  45 m² se sklepem

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská 45 m² se sklepem

Jedná se o dražbu nemovitosti. Hledáte klidné místo v Třebíči, útěk z města do přírody a ticha? Máme pro vás chatičku umístěnou v jedné z nejklidnějších částí Třebíče. Zahrádkářská kolonie Zelený kopec za poliklinikou Vltavínská. Jsou k ní dvě možnosti přístupu. Chatička je na pozemku 374 m2...

Lokalita: Třebíč - Horka-Domky1 700 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  313m² - Dačice - Bílkov

Prodej, Rodinné domy, 313m² - Dačice - Bílkov

Prodej, Rodinný dům, 313m² - Dačice - Bílkov Nabízíme k prodeji rodinný dům 4+2 313m2 se zahradou, venkovním posezením, krásnou venkovní kuchyní, velkou garáží s dílnou a podzemním sklepem v obci Bílkov u Dačic. Vlastní rodinný dům má přízemní dispozici 2+1 s velkým obývacím pokojem, ložnicí,..

Lokalita: Dačice - Bílkov3 120 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  136 m² - Třebíč - Nové Dvory

Prodej, Rodinné domy, 136 m² - Třebíč - Nové Dvory

V zastoupení majitele nabízíme prodej pěkného rodinného domu na ulici Cyrilova v centru města Třebíče. Dům je dispozičně 4 + KK o celkové zastavěné ploše a nádvoří 136 m2. Jedná se o třípodlažní dům, kde v přízemí je zavedené již 18 let Kadeřnictví s velice dobrým jménem! Při vstupu do 1NP po..

Lokalita: Cyrilova, Třebíč - Nové Dvory9 000 000 Kč

Prodej, Vícegenerační dům Herálec - Zdislavice

Prodej, Vícegenerační dům Herálec - Zdislavice

Zprostředkujeme Vám prodej částečně podsklepeného samostatně stojícího objektu s nádvořím 743 m2 na vlastním pozemku o celkové ploše 842 m2 , bývalé základní školy o zastavěné ploše 199,5m2 ve Zdislavicích u Humpolce s platným stavebním povolením do konce roku 2022. Dům prošel nedávno částečnou..

Lokalita: Herálec - Zdislavice4 850 000 Kč

Prodej, chata,  pozemek 425 m² - Praha - Slivenec

Prodej, chata, pozemek 425 m² - Praha - Slivenec

Dnes začnu opravdu netradičně. Na základě vlastní zkušenosti vám popíši první dojem. Měla jsem najít chatu a udělat s kolegy kvalitní podklady. Byla jsem upozorněna na to, že chatu do dnešního dne nikdo na poprvé nenašel. Nevěřila jsem tomu, ale velmi brzy jsem zjistila, že bez souřadnic GPS nemám..

Lokalita: Praha - Praha-Slivenec3 490 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  862m² - Štítary

Prodej, Rodinné domy, 862m² - Štítary

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Štítary na okrese Znojmo. Tento dům venkovského typu je původně užívaný jako dvě malé bytové jednotky. Nyní je užíván..

Lokalita: Štítary2 550 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  862 m² - Štítary

Prodej, Rodinné domy, 862 m² - Štítary

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům, chalupu v obci Štítary na okrese Znojmo. Tento dům venkovského typu je původně užívaný jako dvě malé bytové jednotky. Nyní je..

Lokalita: Štítary2 550 000 Kč

nabízí, prodej, chata Bítov

nabízí, prodej, chata Bítov

Naše společnost nabízí k prodeji chatu v krásném prostředí Vranovské přehrady v bezprostřední blízkosti vody přímo pod hradem Bítov. Chata se nachází na pozemku Povodí Moravy. Jedná se o dvojpodlažní chatu z části zděnou. V chatě není zavedena elektřina ani voda. Možnost vytápění kamny. Chata je..

Lokalita: Bítovrezervováno

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Nabízíme k prodeji do nedávna obývaný rodinný dům dispozičně 3 + 1 v klidné vesničce Podmyče u Vranova nad Dyjí. Součástí domu je prostorná stodola. Celková zastavěná plocha je 567 m2 a zahrada 387 m2. Při vstupu do domu se nachází místnost, která se dá využít jako šatna. V další velké místnosti..

Lokalita: Podmyče4 500 000 Kč

Prodej, Zemědělská usedlost, 5688m² - Pálovice

Prodej, Zemědělská usedlost, 5688m² - Pálovice

Bydlení a podnikání na venkově a přitom kousek od města. Potřebujete bydlení s velkým pozemkem, toužíte po vlastní farmě, chovu koní, zbudování penzionu, zahradního centra či máte lepší nápad jak se realizovat? Na prodej je soubor objektů a pozemků v obci Pálovice, která se nachází pouhé 3 km od..

Lokalita: Pálovice2 900 000 Kč