Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 16 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Rodinné domy, 117 m² - Hrotovice

Pronájem, Rodinné domy, 117 m² - Hrotovice

Doporučujeme Vám k pronájmu krásný samostatný dům v Hrotovicích na ulici Sokolská 3+kk o výměře 115 m2, se samostatnou garáží, dílnou a zahradou 460 m2. Dům je prostorný, vzdušný a prosluněný s rozlehlou zahradou s ovocnými stromy. Všechny interiéry jsou v dobrém stavu, s pravidelnou údržbou. Dům..

Lokalita: Sokolská, Hrotovice13 500 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Trnava

Prodej, Rodinné domy, 100 m² - Trnava

Na samotě u lesa... Tak bychom mohli nazvat prodej krásného prostorného rodinného domu o velikosti 393 m2 zastavěné plochy + nádvoří a zahrady 402 m2, dispozičně 3 +KK s možností předělání dalších prostorů, kterými dům disponuje na pokoje v Trnavě u Třebíče. Je vybavený kuchyňskou linkou, plynovou..

Lokalita: Trnava7 500 000 Kč

Pronájem, Rodinné domy,  76 m² - Jihlava

Pronájem, Rodinné domy, 76 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, prostorný byt o velikosti 76 m2, dispozičně 2 + 1 v rodinném domě v 1 NP bez výtahu u autobusového nádraží v Jihlavě. Dům je vybavený kuchyňskou linkou, protilinkou, kombi sporákem, mikrovlnou troubou, ledničkou, stolem se židlemi, příborníkem a skříní. V..

Lokalita: Plukovníka Švece, Jihlava14 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy,  189 m² - Jakubov u Moravských Budějovic, 837 m2 pozemek

Prodej, Rodinné domy, 189 m² - Jakubov u Moravských Budějovic, 837 m2 pozemek

Máme pro Vás exklusivní nabídku prodeje zajímavého rodinného domu v obci Jakubov u Moravských Budějovic. Tento samostatně stojící dům na venkově nabízí pohodlné žití početné rodince nebo i více generacím pospolu a přitom samostatně. ..

Lokalita: Jakubov u Moravských Budějovic5 900 000 Kč

Pronájem, Rodinné domy,  85 m² - Rojetín

Pronájem, Rodinné domy, 85 m² - Rojetín

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, vybavený rodinný dům o velikosti cca 85 m2, dispozičně 3 + KK v Rojetíně. Dům je vybavený kuchyňskou linkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, digestoří, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazákem a stolem se židlemi. V koupelně je..

Lokalita: Rojetín15 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, rodinné domy Lípová, Třebíč - Podklášteří

nabízí, prodej, rodinné domy Lípová, Třebíč - Podklášteří

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej rodinného domu na ulici Lipová v Třebíči. V přízemí domu je garáž na dvě auta, technická místnost s kotlem a dvě místnosti. V 1. patře domu je bytová jednotka 3+1: 3 samostatné místnosti, koupelna s toaletou a kuchyň se spížkou. V 2. patře je další bytová..

Lokalita: Lípová, Třebíč - Podklášteříinfo v RK

Pronájem, Rodinné domy,  120 m²

Pronájem, Rodinné domy, 120 m²

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, prostorný rodinný dům o velikosti cca 120 m2, dispozičně 3 + 1 v Dobkově u Chotěboře. Dům je vybavený kuchyňskou linkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou a automatickým kotlem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, zrcadlová galerie a..

Lokalita: Chotěboř - Dobkov15 000 Kč za měsíc

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská  45 m² se sklepem

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská 45 m² se sklepem

Hledáte klidné místo v Třebíči, útěk z města do přírody a ticha? Máme pro vás chatičku umístěnou v jedné z nejklidnějších částí Třebíče. Zahrádkářská kolonie Zelený kopec za poliklinikou Vltavínská. Jsou k ní dvě možnosti přístupu. Chatička je na pozemku 374 m2. Je celá podsklepená a velmi pěkně..

Lokalita: Třebíč - Horka-Domky1 700 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Nabízíme k prodeji do nedávna obývaný rodinný dům dispozičně 3 + 1 v klidné vesničce Podmyče u Vranova nad Dyjí. Součástí domu je prostorná stodola. Celková zastavěná plocha je 567 m2 a zahrada 387 m2. Při vstupu do domu se nachází místnost, která se dá využít jako šatna. V další velké místnosti..

Lokalita: Podmyče3 669 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  85 m² - Jemnice

Prodej, Rodinné domy, 85 m² - Jemnice

Hledáte zajímavou investiční příležitost s nízkým vkladem do začátku podnikání? Nebo si chcete postavit dům podle svých představ? Nabízíme k prodeji rozestavěný rodinný dům o celkové ploše 114 m2 v centru, ale v klidnější části města Jemnice. Zastavěná plocha domu je 85 m2, hotová je pouze..

Lokalita: Dělnická, Jemnice1 200 000 Kč