Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Chata, 37 m² - Budišov pozemek 737 m2

Prodej, Chata, 37 m² - Budišov pozemek 737 m2

Zprostředkujeme Vám prodej dřevěné chaty na kamenné podezdívce v OV o zastavěné ploše 37 m2 na vlastním pozemku 774 m2 v Budišově u rybníku Pyšel. Chata má předsíńku, obýváček s kuchyňkou, kout pro spaní se dvěmi patrovými postelemi, jídelnu a WC. Nemovitosti je částečně podsklepena. Strop..

Lokalita: Budišovvolejte makléři

Prodej - zemědělská usedlosti - Uhřínov

Prodej - zemědělská usedlosti - Uhřínov

KLIKNĚTE NA TLAČÍTO - MATTERPORT - (první mezi fotografiemi) Zemědělská usedlost v Uhřínově, nedaleko Velkého Meziříčí. Usedlost je známá svou bohatou kulturní historií zejména tvorbou básníka, novináře, překladatele a spisovatele Jana Zahradníčka, který zde za války působil. Rozloha pozemku..

Lokalita: Uhřínov7 000 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 120 m² - Dyjákovice, pozemek 890 m2

Prodej, Rodinné domy, 120 m² - Dyjákovice, pozemek 890 m2

Hledáte místo pro rodinné bydlení v klidném a krásném prostředí a navíc s perfektní dostupnou polohou? Máme pro Vás exklusivní nabídku moderního energeticky nenáročného a vkusně postaveného domu v obci Dyjákovice v okrese Znojmo. Jedná se o novostavbu na pozemku o celkové rozloze 890 m2, ve..

Lokalita: Dyjákovice5 150 000 Kč

nabízí, prodej, rodinné domy, penzion, Jaroslavice

nabízí, prodej, rodinné domy, penzion, Jaroslavice

Naše společnost pro Vás připravila exklusivní nabídku prodeje dvou samostatně stojících domů ve vzrostlé, podzámecké zahradě o celkové ploše pozemku 5.200 m2 v Jaroslavicích okres Znojmo. Jedná se o jedinečnou příležitost koupi objektů pod monumentem zámku, dostatečně vzdálených od hlavní..

Lokalita: Mlýnská, Jaroslavicevolejte makléři

nabízí, prodej, rodinné domy Trnava

nabízí, prodej, rodinné domy Trnava

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej domu a příslušenství ke kompletní rekonstrukci o rozloze 471 m² . Součástí prodeje je také pozemek, který je za domem o rozloze 1.125 m². Jedná se o klidné místo v obci Trnava, která se nachází 7 km od města Třebíč. Naše společnost nabízí také výhodné..

Lokalita: Trnava2 090 000 Kč