Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 19 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku a domu - pozemek 472 m² - Jaroměř - Semonice

Prodej pozemku a domu - pozemek 472 m² - Jaroměř - Semonice

Prodej rodinného domu v přírodě blízko dálnice – Vaše šance na domov snů v Semonicích! Hledáte ideální místo pro klidné bydlení uprostřed malebné přírody, ale zároveň s výbornou dostupností městských služeb? Máme pro vás perfektní nabídku – rodinný dům s pozemkem v krásné oblasti Semonice, části..

Lokalita: Jaroměř - Semonice3 190 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 900 m² - Lichtemberk

Prodej, Rodinné domy, 900 m² - Lichtemberk

Weofferyou a uniqueopportunity to becometheownerof a railway station house withtremendouspotential, locatedatBahnhofstraße 20, Lichtenberg, Germany. Thisbuilding and theadjacentland, with a total area of 970 m2, offerlimitlesspossibilitiesforyour business. On thegroundfloorofthebuilding,..

Lokalita: Bahnhofstraße, Lichtenberg/Erzgeb., Německo6 900 000 Kč

Prodej chalupa, 106 m² - Horní Město - Dobřečov

Prodej chalupa, 106 m² - Horní Město - Dobřečov

Nádherný rekreační objekt v Dobřečově na prodej! Hledáte klidné místo k rekreaci nebo celoročnímu bydlení? Nabízíme stylovou dřevostavbu 3+1 po rekonstrukci v malebné vesnici Dobřečov. Objekt o podlahové ploše 101 m² (bez terasy) a pozemkem 1582 m² je plně zařízený a připravený k okamžitému..

Lokalita: Horní Město - Dobřečovvolejte makléři

Prodej, vícegenerační dům, 190 m² - Vladislav - Pro investory!

Prodej, vícegenerační dům, 190 m² - Vladislav - Pro investory!

Investoři pozor! Jedinečná nabídka domu v městysu Vladislav Představujeme Vám výjimečnou investiční příležitost – dům v malebném městysu Vladislav. Tento objekt nabízí skvělý potenciál jak pro osobní bydlení, tak pro generování pasivního příjmu z pronájmu. Aktuálně je v domě dlouhodobý nájemník,..

Lokalita: Vladislav4 100 000 Kč

Prodej rodinné domy, 185 m² - Křižanov

Prodej rodinné domy, 185 m² - Křižanov

Prodej patrového rodinného domu v malebném Křižanově – Váš únik do přírody a klidu Popis nemovitosti: Nabízíme k prodeji jedinečný patrový rodinný dům s historií a nezaměnitelným kouzlem, umístěný na kouzelném místě v srdci Křižanova. Tento dům je ideální pro milovníky přírody a klidu, nachází..

Lokalita: Šibeník, Křižanov6 800 000 Kč

Prodej chaty  4 + KK,  91 m² - Prkenný Důl

Prodej chaty 4 + KK, 91 m² - Prkenný Důl

Máme pro Vás jedinečnou nabídku investiční chaty v atraktivní lokalitě Prkenný Důl, v obci Žacléř a okrese Trutnov v Krkonoších. Tato chalupa, dispozičně 4 + KK nabízí nejen komfortní bydlení, ale také příležitost k výdělku jako investiční objekt. S rozlohou zastavěné plochy 91 m2 a pozemkem o..

Lokalita: Žacléř - Prkenný Důl11 400 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  1402 m² - Plenkovice okres Znojmo

Prodej, Rodinné domy, 1402 m² - Plenkovice okres Znojmo

Máme pro Vás exklusivní nabídku prodeje zajímavého rodinného domu v obci Plenkovice na okrese Znojmo. Tento samostatně stojící dům na venkově nabízí pohodlné žití početné rodince nebo i více generacím pospolu a přitom samostatně. Je vhodný k bydlení až pro tři rodiny. Dispozičně: suterén domu..

Lokalita: Plenkovice4 800 000 Kč

nabízí, pronájem, byt v rodinném domě Josefa Suka, Třebíč - Týn

nabízí, pronájem, byt v rodinném domě Josefa Suka, Třebíč - Týn

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 2+1 ve vícegeneračním domě se zahradou na ulici Josefa Suka v Třebíči. Jedná se o velice klidnou a žádanou lokalitu v Třebíči. Dům je zateplený, podlahy domu tvoří dlažba, plovoucí podlaha a parkety. O vytápění domu se stará plynový kotel,..

Lokalita: Josefa Suka, Třebíč - Týn17 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, chata Bransouze

nabízí, prodej, chata Bransouze

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej sádky na ryby s chatou a pozemky spadající pod obec Bransouze. Jedná se o sádky v těsné blízkosti nově opraveného rybníku uprostřed krásné přírody uprostřed lesa. K pozemku vede zpevněná silnice, kterou se dostanete až na prodávaný pozemek. Na pozemku je..

Lokalita: Bransouzeinfo v RK

nabízí, prodej, novostavba rodinného domu Slavičky - Pozďátky

nabízí, prodej, novostavba rodinného domu Slavičky - Pozďátky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavby na klíč na pozemku 950 m2 v obci Pozďátky vzdálené 7 km od města Třebíč. Cena zahrnuje pozemek, stavbu domu (materiál Heluz, případně Protherm), terénní úpravy, střecha vazníková, příjezdová dlažba, přístřešek pro stání aut. Součástí prodeje je i..

Lokalita: Slavičky - Pozďátkyinfo v RK