Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu samostatný" odpovídá 16 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Vícegenerační dům Herálec - Zdislavice

Prodej, Vícegenerační dům Herálec - Zdislavice

Zprostředkujeme Vám prodej částečně podsklepeného samostatně stojícího objektu s nádvořím 743 m2 na vlastním pozemku o celkové ploše 842 m2 , bývalé základní školy o zastavěné ploše 199,5m2 ve Zdislavicích u Humpolce s platným stavebním povolením do konce roku 2022. Dům prošel nedávno částečnou..

Lokalita: Herálec - Zdislavice4 850 000 Kč

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská  45 m² se sklepem

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská 45 m² se sklepem

Hledáte klidné místo v Třebíči, útěk z města do přírody a ticha? Máme pro vás chatičku umístěnou v jedné z nejklidnějších částí Třebíče. Zahrádkářská kolonie Zelený kopec za poliklinikou Vltavínská. Jsou k ní dvě možnosti přístupu. Chatička je na pozemku 374 m2. Je celá podsklepená a velmi pěkně..

Lokalita: Třebíč - Horka-Domkyvolejte makléři

Prodej, Rodinné domy,  862m² - Štítary

Prodej, Rodinné domy, 862m² - Štítary

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Štítary na okrese Znojmo. Tento dům venkovského typu je původně užívaný jako dvě malé bytové jednotky. Nyní je užíván..

Lokalita: Štítary3 000 000 Kč

Prodej RD 2+kk 69m² v Třebíči po kompletní rekonstrukci

Prodej RD 2+kk 69m² v Třebíči po kompletní rekonstrukci

Nabízíme krásný RD po kompletní rekonstrukci v Třebíči na ulici Hadlíz. Na domě momentálně probíhá rekonstrukce a bude dokončena do konce května 2022. Dům bude velikostně upraven na 2+kk s možností rozšíření o půdní vestavbu, kde lze vytvořit jeden pokoj 3+kk. Vizualizace je k nahlédnutí avšak..

Lokalita: Hadlíz, Třebíč - Stařečkainfo v RK

Prodej, Chata, 26m² - Dačice - Hradišťko

Prodej, Chata, 26m² - Dačice - Hradišťko

Sháníte na léto útulnou chatku v přírodě, ale zároveň blízko Dačic? V tom případě tu máme něco přesně pro Vás! Jedná se o rekreační chatu za obcí Hradišťko. Chata je obklopená lesem a před chatou teče potok vlévající se do řeky Dyje, která je od chaty vzdálená 50 metrů. K chatě patří také..

Lokalita: Dačice - Hradišťko1 115 000 Kč

Prodej rodinného domu, pozemek 381 m² - Žďár nad Sázavou

Prodej rodinného domu, pozemek 381 m² - Žďár nad Sázavou

Prodej rodinného domu ve Žďáru nad Sázavou na ul. Hlohová. Pokud hledáte dům na investici, nebo pro velkou rodinu, jste tzv. na správné adrese. Dům má tři patra a přízemní prostory, které jsou vybaveny sušárnou, kolárnou a garáží. V prvním patře je byt o velikosti 60 m2. Byt je plně samostatný s..

Lokalita: Hlohová, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 510 400 000 Kč

Prodej, Zemědělská usedlost, 5688m² - Pálovice

Prodej, Zemědělská usedlost, 5688m² - Pálovice

Bydlení a podnikání na venkově a přitom kousek od města. Potřebujete bydlení s velkým pozemkem, toužíte po vlastní farmě, chovu koní, zbudování penzionu, zahradního centra či máte lepší nápad jak se realizovat? Na prodej je soubor objektů a pozemků v obci Pálovice, která se nachází pouhé 3 km od..

Lokalita: Pálovice2 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Prodej, Rodinné domy, 96 m² - Podmyče

Nabízíme k prodeji do nedávna obývaný rodinný dům dispozičně 3 + 1 v klidné vesničce Podmyče u Vranova nad Dyjí. Součástí domu je prostorná stodola. Celková zastavěná plocha je 567 m2 a zahrada 387 m2. Při vstupu do domu se nachází místnost, která se dá využít jako šatna. V další velké místnosti..

Lokalita: Podmyče5 137 200 Kč

Prodej, Pozemky - chaty a zahrady,  412 m² - Jaroměřice nad Rokytnou

Prodej, Pozemky - chaty a zahrady, 412 m² - Jaroměřice nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení majitele máme pro Vás zajímavou nabídku prodeje zahrady s chatou v těsné blízkosti obce Jaroměřice nad Rokytnou. Pozemek je o rozloze 412 m2, je převážně oplocen a udržovaný. V dolní části zahrady je zděná chata s pergolou. V přízemí chaty je pěkná obytná kuchyň s krbovými..

Lokalita: Jaroměřice nad Rokytnou1 290 000 Kč

Prodej Chalupy- Bernartice - Buková

Prodej Chalupy- Bernartice - Buková

Nabízím k prodeji chalupu o zastavěné ploše 147m2, nachází se v klidné oblasti Bernatice, Buková která je obklopena přírodou. Chalupa nabízí kuchyň, obývací pokoj a technickou místnost, v patře pak dva pokoje. Z jedné strany domu je pozemek o rozloze 173m2, ze strany druhé pozemek o rozloze 136m2,..

Lokalita: Bernartice - Bukováinfo v RK