Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 26 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, pronájem, obchodní prostory Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, obchodní prostory Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem obchodních prostor na ulici Bráfova v Třebíči. Jedná se o dvě místnosti + kuchyňku a toaletu. Obchodní prostory mají výlohy přímo do ulice v těsné blízkosti autobusové zastávky. Tyto prostory jsou volné ihned. Samozřejmostí naší realitní kanceláře je i..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky11 500 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláře ve 2. patře domu na Bráfově třídě. Podlahová plocha volných kanceláří je 7 m2, 12 m2, a 16 m2. Celková cena pronájmu nejmenší kanceláře včetně nákladů za energie a internet je 2 300,- Kč měsíčně, cena pronájmu kanceláře o podlahové ploše 12 m2..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky2 300 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory 275 m2, 1m² = 100 Kč - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Obchodní prostory 275 m2, 1m² = 100 Kč - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře 275 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 100 Kč. Prostory jsou ve velmi dobré kondici. Prošly částečnou rekonstrukcí a jsou připraveny na případný ateliér, firemní prostory, telekomunikační..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl27 500 Kč za měsíc

Pronájem, Ordinace, 79 m² - Jihlava

Pronájem, Ordinace, 79 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční prostor o velikosti 79 m2, který se nachází na ulici Telečská v Jihlavě. Prostor je vhodný k užívání jako ordinace pro lékaře, zubaře, ale i k dalšímu širokému využití k podnikání. Přístup je bezbariérový, okna jsou opatřena bezpečnostní fólií a celý..

Lokalita: Telečská, Jihlava20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 290 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Sklady, 290 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 290 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 50 Kč! Prostor není vytápěný, bude zcela vyklizený. Ještě se zbourá příčka. Celý areál je oplocený a střežený kamerovým systémem. Před budovou..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl14 500 Kč za měsíc

Prodej - Multifunkční centrum Rock Hill 2010 m2 - Dačice

Prodej - Multifunkční centrum Rock Hill 2010 m2 - Dačice

Prodej úžasné nemovitosti s obrovským potenciálem. Dostává se k vám výjimečná budova skrývající investiční příležitost, kterou musíte vidět, slyšet a číst. Přiblížili jsme vám ji virtuální prohlídkou, videem, fotografiemi a dronem. Svým vozem přijedete přímo do areálu, kde vždy zaparkujete. Děti si..

Lokalita: Jemnická, Dačice - Dačice III27 700 000 Kč

Pronájem, Obchodní prostory,  89 m² - Jihlava

Pronájem, Obchodní prostory, 89 m² - Jihlava

Hledáte obchodní prostor na frekventovaném místě přímo v centru Jihlavy? Pak vás může zaujmout tento obchodní prostor 89 m2, s širokým spektrem využití, který se nachází v přízemí domu v ulici Komenského 1603, Jihlava. Prostor čeká na budoucí účel využití, v rámci kterého budou provedeny finální..

Lokalita: Komenského, Jihlava15 000 Kč za měsíc

Pronájem, komerční nemovitost,  120 m² - Brno 616 00

Pronájem, komerční nemovitost, 120 m² - Brno 616 00

Nabízím pronájem nebytového prostoru v Brně – Žabovřesky. Nebytový prostor se nachází v podlaží mínus jedna. Prostory se skládají ze čtyř místností, včetně koupelny a šatny. Všechny místností až na jednu jsou přístupné z chodby. Prostory nejsou vybaveny až na šatnu, která má skříňky. Daný..

Lokalita: Brno25 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  60m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 60m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v prvním patře a skládá se z dvou místností (dohromady 60m2). Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě požadavků klienta odstranit. Ke kancelářím je k dispozici kuchyňka na..

Lokalita: Panská, Olomouc15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  61m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 61m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v přízemí historické budovy. prostory se skládají ze dvou kanceláří (23 m2 a 27 m2), propojené předpokojem a oddělenou kuchyňkou. Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě..

Lokalita: Panská, Olomouc15 250 Kč za měsíc