Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 21 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Obchodní prostory, 85 m² - Jihlava

Pronájem, Obchodní prostory, 85 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor o výměře 85 m2 v klidné ulici Kosmákova v centru města Jihlavy. Prostory jsou v přízemí budovy v pěkném stavu vhodné k využití jako kanceláře, eshop, call centrum... nebo jako kadeřnictví, stříhání pejsků.. nebo skladový prostor na různé zboží atd...

Lokalita: Kosmákova, Jihlava13 000 Kč za měsíc

Pronájem, Ordinace, 79 m² - Jihlava

Pronájem, Ordinace, 79 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční prostor o velikosti 79 m2, který se nachází v Jihlavě. Prostor je vhodný k užívání jako ordinace pro lékaře, zubaře, ale i k dalšímu širokému využití k podnikání. Přístup je bezbariérový, okna jsou opatřena bezpečnostní fólií a celý objekt je opatřený..

Lokalita: Telečská, Jihlava20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 220 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Sklady, 220 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 220 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 35 Kč! Prostory jsou v areálu v přízemí budovy. Prostor není vytápěný, udržuje se v něm vlhko, proto je ideální na případné pěstování oblíbených..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl7 700 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 410m² - Pacov

Pronájem, Obchodní prostory, 410m² - Pacov

Nabízíme Vám zprostředkování obchodních prostor na náměstí v Pacově. Jedná se o 410m2 přízemních a bezbariérových prostor, které je možno rozdělit na dva obchodní prostory o velikosti 270m2 a 140m2. Tyto prostory mají při jejich vstupu samočinné dveře, které umožní volný vstup do obchodních..

Lokalita: nám. Svobody, Pacov90 Kč za m²/měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 332 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Obchodní prostory, 332 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 332 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 50 Kč! Prostory jsou v areálu ve 3 patře budovy, které jsou přístupné po schodech nebo výtahem o rozměru 3m x 4 m. Prostor není vytápěný, bude..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl16 600 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 162 m² - Humpolec

Pronájem, Obchodní prostory, 162 m² - Humpolec

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory o celkové výměře 162 m2 v Humpolci. Prostory jsou v prvním patře areálu, kde je přístup po schodech i průmyslovým výtahem. K dispozici je menší kuchyňka, počítačový stůl, velký recepční stůl a toalety. Před budovou je možnost využití rampy a..

Lokalita: Žižkova, Humpolec20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře 30m² - Třebíč - Zámostí

Pronájem, Kanceláře 30m² - Třebíč - Zámostí

Chcete začít podnikat v Třebíči? Stačí vám malá kancelář minutu do centra a v jedné z nejkrásnější čtvrti Třebíče? Máme ji pro vás. Kancelář na ulici Blahoslavova 8 v Třebíči. Nachází se v přízemí rodinného domu a je do ní vstup přímo z ulice. Skládá se z velké hlavní místnosti a toalety o celkové..

Lokalita: Blahoslavova, Třebíč - Zámostí6 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 876 m² - Žďár nad Sázavou 1

Pronájem, Obchodní prostory, 876 m² - Žďár nad Sázavou 1

Místo fotografií se v klidu procházejte obchodními prostory, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se skrývá buď pod názvem MATTERPORT, nacházejícím se mezi..

Lokalita: Husova, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1volejte makléři

Pronájem, Obchodní, komerční prostory, 78m² - Brtnice

Pronájem, Obchodní, komerční prostory, 78m² - Brtnice

Naše společnost Vám nabízí pronájem komerčních prostor v centru městečka Brtnice. Jedná se o velice zajímavé prostory vhodné jako kanceláře, banku, pojišťovnu, školící centrum, sklad, obchod a podobné. Vše je moderní, nové. komfortní, nadčasově řešené, stylové. Prostory 2+1se skladem, WC,..

Lokalita: Široká, Brtnice9 900 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  225 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Kanceláře, 225 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v průmyslovém areálu o výměře 225 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 100 Kč. Prostory jsou v přízemí budovy ve velmi pěkném stavu, prošly částečnou rekonstrukcí. Jsou vhodné k využití jako kanceláře, eshop, call centrum... nebo..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl22 500 Kč za měsíc