Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem ordinace, 38 m² - Ledeč nad Sázavou

Pronájem ordinace, 38 m² - Ledeč nad Sázavou

Výborná příležitost pronájmu v centru Ledče nad Sázavou! Nabízíme Vám komerční prostory na ulici Havlíčkova. Tyto prostory jsou ideální např. pro ordinaci lékaře, masážní studio, kancelář nebo poradnu a jsou k dispozici ihned. Výměra ordinace a sesterny je 38m². K ordinaci dále náleží podíl na..

Lokalita: Havlíčkova, Ledeč nad Sázavou10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 90 m² - Komerční Prostory

Pronájem, Kanceláře, 90 m² - Komerční Prostory

Nabízíme Vám pronájem lukrativního světlého komerčního prostoru v Náměšti nad Oslavou o celkové užitné ploše 90 m2. V prostoru se nachází velká místnost a dvě menší, kuchyň a dámské i panské toalety. V současné chvíli je prostor využíván jako cukrárna. V blízkém okolí bytu se nachází veškerá..

Lokalita: Habří, Náměšť nad Oslavou12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  98m² - Třebíč - Stařečka

Pronájem, Kanceláře, 98m² - Třebíč - Stařečka

V zastoupení majitele nemovitosti máme pro Vás pronájem nebytových prostor vhodných jako kanceláře, IT, jazykové kurzy, masáže, reklamní agentura, advokacie, ordinace a jiné. Pěkné repre protory pro Vaší práci. Tento prostor se nachází v secesním domě na ulici V. Nezvala, v Třebíči, bývalý..

Lokalita: V. Nezvala, Třebíč - Stařečka15 000 Kč za měsíc

Pronájem 30 m² - Třebíč

Pronájem 30 m² - Třebíč

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE V TŘEBÍČI Hledáte kancelář ve strategické poloze, kousek od srdce malebné Třebíče, a v přitom v jedné z nejkrásnějších čtvrtí města? Máme pro vás perfektní řešení - kancelář na ulici Blahoslavova! Tato útulná kancelář se nachází v přízemí..

Lokalita: Blahoslavova, Třebíč5 500 Kč za měsíc

Pronájem, Restaurace, 300m² - Moravské Budějovice

Pronájem, Restaurace, 300m² - Moravské Budějovice

Vaše Příležitost K Podnikání Snů v Srdci Moravských Budějovic! Představujeme Vám jedinečnou příležitost pronajmout komerční prostor, který byl vybudován s myšlenkou na provoz prestižní restaurace. Tato exkluzivní nabídka vás zavede do samotného jádra Moravských Budějovic, kde historie potkává..

Lokalita: nám. Míru, Moravské Budějovice25 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Nabízíme k pronájmu velmi reprezentativní komerční prostor o rozloze 123 m2 v prvním patře budovy bývalé banky v centru města Jemnice na ulici Husova naproti radnici. Komerční prostor prošel zdařilou rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2017 a má vlastní elektroměr, plynoměr a vodu – přepis na nájemníka...

Lokalita: Husova, Jemnice15 000 Kč za měsíc

Pronájem restaurace,  221  m² - Jihlava

Pronájem restaurace, 221 m² - Jihlava

Představujeme Vám exkluzivní nabídku pronájmu krásných prostor restaurace v samotném srdci Jihlavy, na náměstí. Tento prostorný objekt o rozloze 221 m2 s přilehlou zahrádkou je aktuálně k dispozici a nabízí široké spektrum možností využití. Tento prostor je ideální volbou nejen pro restauraci,..

Lokalita: Úzká, Jihlava22 000 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláří ve 2. patře domu na Bráfově třídě. Podlahová plocha volných kanceláří je 7 m2 a 26m2. Celková cena pronájmu menší kanceláře je 2 300,- Kč měsíčně včetně nákladů za energie a internet. Cena pronájmu kanceláře o podlahové 26m2 je 3 500,- Kč včetně..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky2 100 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, obchodní prostory Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, obchodní prostory Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem nebytových prostor v přízemí domu na ulici Bráfova tř. v Třebíči. Pronájem se skládá ze dvou místností, chodby s umyvadlem a toalety. Výhodou těchto prostor je umístění u hlavní silnice na Bráfově třídě. Součástí pronájmu je i vybavení uvedené na..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky8 000 Kč za měsíc

Prodej skladu s pozemkem - 3526 m² - Budíškovice - Ostojkovice

Prodej skladu s pozemkem - 3526 m² - Budíškovice - Ostojkovice

Máme pro vás v zastoupení majitele komerční prostory v Ostojkovicích u Dačic. Tyto prostory jsou na pozemku o velikosti 3 526m² a budova, která je aktuálně používána jako sklad v kombinaci s menší zámečnickou výrobou má 726m². Nachází se v klidné části obce a umožňuje tím rozvoj firmy a různé druhy..

Lokalita: Budíškovice - Ostojkovice5 999 000 Kč