Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Restaurace, 300m² - Moravské Budějovice

Pronájem, Restaurace, 300m² - Moravské Budějovice

Nabízíme k pronájmu jedinečný komerční prostor, určený pro účely provozu restaurace a penzionu v Moravských Budějovicích. Objekt je výjimečný díky své poloze. Budova je situovaná v samém centru města. V okolí je umístěna vynikající infrastruktura: obchody, široký výběr služeb, muzeum, úřady, banky..

Lokalita: nám. Míru, Moravské Budějovice25 000 Kč za měsíc

Pronájem atypických kancelářských prostor - 160m2

Pronájem atypických kancelářských prostor - 160m2

Pronájem atypických kancelářských prostor k dlouhodobému pronájmu. Nabízíme reprezentativní kancelářské prostory v centru města Hranice. Jedná se o otevřený prostor o velikosti 160m2, který disponuje oddělenými i otevřenými kancelářemi, samozřejmostí jsou potom sociální zařízení a kuchyňka. Pro..

Lokalita: Janáčkova, Hranice - Hranice I-Město40 000 Kč za měsíc

Prodej průmyslového areálu 1660 m2

Prodej průmyslového areálu 1660 m2

Nabízím prodej Průmyslového areálu (1660 m2) v obci Bohdíkov nedaleko města Šumperk, v areálu se nachází několik průmyslových hal dříve využívané pro zpracování železa od soustružení po finální lakování, vstupní hala nabízí jeřáb o nosnosti 3,5 tuny, další haly byli využívány pro umístění..

Lokalita: Bohdíkov3 400 000 Kč

Pronájem, Sklady, 300m² -

Pronájem, Sklady, 300m² -

Nabízíme k pronájmu skladovací prostor v Přerově. Skladovací vnitřní plocha je 300m2. Areál se nachází na frekventovaném místě s dobrou dostupností a příjezdem. Celý objekt oplocen. V budově se nachází sociální zázemí. Cena je 60kč/m2 bez DPH a energií. Pro další informace v RK.

Lokalita: Přerov60 Kč za m2/měsíc

Pronájem, Restaurace, 110m² - Jindřichův Hradec II

Pronájem, Restaurace, 110m² - Jindřichův Hradec II

Pronájem baru 110 m2, příruční sklad 6 m2, Masarykovo náměstí, Jindřichův Hradec. Dispozice: Hlavní část s barem a 40 místy k sezení, v zadní části je sklad, oddělené toalety pro muže, ženy a invalidy. Celý bar je bezbariérový. Vybavení baru zůstává v ceně pronájmu a neplatí se žádné odstupné...

Lokalita: Masarykovo náměstí, Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II15 000 Kč za měsíc

Pronájem komerčních prostor 500 m2

Pronájem komerčních prostor 500 m2

Nabízím pronájem komerčních prostor v městské části Hodolany v Olomouci, samostatná budova o velikosti 500m2 s možností zbourání sádrokartonových příček a možností rozšíření místností, aktuálně je v budově asi 20 místností a sociální zařízení. Tato nemovitost může sloužit například jako kanceláře..

Lokalita: Lipenská, Olomouc - Hodolany15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 876 m² - Žďár nad Sázavou 1

Pronájem, Obchodní prostory, 876 m² - Žďár nad Sázavou 1

Místo fotografií se v klidu procházejte obchodními prostory, a to díky virtuální prohlídce. Virtuální prohlídku si užijete buď pomocí šipek na klávesnici nebo myší a kurzorem, kterým se pohybujete po jednotlivých bodech. Virtuální prohlídka se skrývá buď pod názvem MATTERPORT, nacházejícím se mezi..

Lokalita: Husova, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1volejte makléři

Pronájem, Sklady 480 m2 -, zahrada 800 m2, Budišov

Pronájem, Sklady 480 m2 -, zahrada 800 m2, Budišov

Zprostředkujeme Vám pronájem komerčních prostor v obci Budišov. Bývalá zemědělská usedlost je vhodná jako sklad, provozovna, autoservis, stavebniny, zemědělské aktivity apod. Pro více informací volejte makléřku!

Lokalita: Budišov19 500 Kč za měsíc

Prodej, Ubytování, 4643m² - Lišov

Prodej, Ubytování, 4643m² - Lišov

Nabízíme k prodeji výjimečný penzion, který se nachází v centru města Lišov. (Lišov leží 9 km od krajského města České Budějovice). V objektu se také nachází tři bytové jednotky, dvě prodejny a projekt na výstavbu dalších čtyř bytových jednotek. Objekt se skládá z penzionu s kapacitou 39 lůžek v..

Lokalita: třída 5. května, Lišov19 000 000 Kč

Prodej, Sklady, 2457m² - Biskupice

Prodej, Sklady, 2457m² - Biskupice

Nabízíme exkluzivně prodej komerčního objektu s přilehlým pozemkem. Tato hala s vnitřní plochou cca. 2457m2 je cihlová se sedlovou střechou. Vnitřní část haly je určená k mírné rekonstrukci. Prostor je napojen na elektřinu 230V a 400V. Plocha venkovních pozemků včetně obslužné komunikace v majetku..

Lokalita: Biskupicevolejte makléři