Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo kanceláře" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláře 30m² - Třebíč - Zámostí

Pronájem, Kanceláře 30m² - Třebíč - Zámostí

Chcete začít podnikat v Třebíči? Stačí vám malá kancelář minutu do centra a v jedné z nejkrásnější čtvrti Třebíče? Máme ji pro vás. Kancelář na ulici Blahoslavova 8 v Třebíči. Nachází se v přízemí rodinného domu a je do ní vstup přímo z ulice. Skládá se z velké hlavní místnosti a toalety o celkové..

Lokalita: Blahoslavova, Třebíč - Zámostí6 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  225 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Kanceláře, 225 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v průmyslovém areálu o výměře 225 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 100 Kč. Prostory jsou v přízemí budovy ve velmi pěkném stavu, prošly částečnou rekonstrukcí. Jsou vhodné k využití jako kanceláře, eshop, call centrum... nebo..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl22 500 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 18 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Kanceláře, 18 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v průmyslovém areálu o výměře 18 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 100 Kč. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, prošly částečnou rekonstrukcí. Jsou vhodné k využití jako kancelář, nebo skladový prostor na různé zboží atd. Toalety a..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl1 800 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  18 m²

Pronájem, Kanceláře, 18 m²

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v průmyslovém areálu o výměře 18 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 100 Kč. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, prošly částečnou rekonstrukcí. Jsou vhodné k využití jako kancelář, nebo skladový prostor na různé zboží atd. Toalety..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl1 800 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Nabízíme k pronájmu velmi reprezentativní komerční prostor o rozloze 123 m2 v prvním patře budovy bývalé banky v centru města Jemnice na ulici Husova naproti radnici. Komerční prostor prošel zdařilou rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2017 a má vlastní elektroměr, plynoměr a vodu – přepis na nájemníka...

Lokalita: Husova, Jemnicevolejte makléři

Pronájem atypických kancelářských prostor - 160m2

Pronájem atypických kancelářských prostor - 160m2

Pronájem atypických kancelářských prostor k dlouhodobému pronájmu. Nabízíme reprezentativní kancelářské prostory v centru města Hranice. Jedná se o otevřený prostor o velikosti 160m2, který disponuje oddělenými i otevřenými kancelářemi, samozřejmostí jsou potom sociální zařízení a kuchyňka. Pro..

Lokalita: Janáčkova, Hranice - Hranice I-Městocena k jednání