Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo kanceláře" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláře ve 2. patře domu na Bráfově třídě. Podlahová plocha volných kanceláří je 7 m2, 12 m2, a 16 m2. Celková cena pronájmu nejmenší kanceláře včetně nákladů za energie a internet je 2 300,- Kč měsíčně, cena pronájmu kanceláře o podlahové ploše 12 m2..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky2 300 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  60m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 60m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v prvním patře a skládá se z dvou místností (dohromady 60m2). Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě požadavků klienta odstranit. Ke kancelářím je k dispozici kuchyňka na..

Lokalita: Panská, Olomouc15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  61m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 61m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v přízemí historické budovy. prostory se skládají ze dvou kanceláří (23 m2 a 27 m2), propojené předpokojem a oddělenou kuchyňkou. Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě..

Lokalita: Panská, Olomouc15 250 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  22m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 22m² - Olomouc

Nabízím pronájem prosvětlených kancelářských prostor na ulici Pánská v Olomouci. Kancelář se nachází ve 2. NP historické budovy . V kanceláři je umístěn kuchyňský koutek s umyvadlem. Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě požadavků klienta odstranit. Objekt je pokryt wi-fi signálem...

Lokalita: Panská, Olomouc5 500 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  98m² - Třebíč - Stařečka

Pronájem, Kanceláře, 98m² - Třebíč - Stařečka

V zastoupení majitele nemovitosti máme pro Vás pronájem nebytových prostor vhodných jako kanceláře, IT, jazykové kurzy, masáže, reklamní agentura, advokacie, ordinace a jiné. Pěkné repre protory pro Vaší práci. Tento prostor se nachází v secesním domě na ulici V. Nezvala, v Třebíči, bývalý..

Lokalita: V. Nezvala, Třebíč - Stařečka20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Nabízíme k pronájmu velmi reprezentativní komerční prostor o rozloze 123 m2 v prvním patře budovy bývalé banky v centru města Jemnice na ulici Husova naproti radnici. Komerční prostor prošel zdařilou rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2017 a má vlastní elektroměr, plynoměr a vodu – přepis na nájemníka...

Lokalita: Husova, Jemnicevolejte makléři

Pronájem, Kanceláře,  18 m²

Pronájem, Kanceláře, 18 m²

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu kancelář v průmyslovém areálu o výměře 18 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 100 Kč. Prostory jsou ve velmi dobrém stavu, prošly částečnou rekonstrukcí. Jsou vhodné k využití jako kancelář, nebo skladový prostor na různé zboží atd. Toalety..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl1 800 Kč za měsíc

Pronájem atypických kancelářských prostor - 160m2

Pronájem atypických kancelářských prostor - 160m2

Pronájem atypických kancelářských prostor k dlouhodobému pronájmu. Nabízíme reprezentativní kancelářské prostory v centru města Hranice. Jedná se o otevřený prostor o velikosti 160m2, který disponuje oddělenými i otevřenými kancelářemi, samozřejmostí jsou potom sociální zařízení a kuchyňka. Pro..

Lokalita: Janáčkova, Hranice - Hranice I-Městocena k jednání