Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo kanceláře" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláře,  98m² - Třebíč - Stařečka

Pronájem, Kanceláře, 98m² - Třebíč - Stařečka

V zastoupení majitele nemovitosti máme pro Vás pronájem nebytových prostor vhodných jako kanceláře, IT, jazykové kurzy, masáže, reklamní agentura, advokacie, ordinace a jiné. Pěkné repre protory pro Vaší práci. Tento prostor se nachází v secesním domě na ulici V. Nezvala, v Třebíči, bývalý..

Lokalita: V. Nezvala, Třebíč - Stařečka15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 470 m² - Třebíč

Pronájem, Kanceláře, 470 m² - Třebíč

Naše společnost Vám zprostředkuje dlouhodobý pronájem kancelářské budovy na ulici Průmyslová v Třebíči. Budova má dvě patra, v přízemí budovy je 7 kanceláří + 1 velká zasedací místnost, kuchyňka a oddělené toalety pro muže a ženy. Uprostřed budovy je točivé schodiště do patra, kde je dalších 9..

Lokalita: Třebíčinfo v RK

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Pronájem, Kanceláře, 123 m² - Jemnice

Nabízíme k pronájmu velmi reprezentativní komerční prostor o rozloze 123 m2 v prvním patře budovy bývalé banky v centru města Jemnice na ulici Husova naproti radnici. Komerční prostor prošel zdařilou rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2017 a má vlastní elektroměr, plynoměr a vodu – přepis na nájemníka...

Lokalita: Husova, Jemnice15 000 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

nabízí, pronájem, kanceláře Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláří ve 2. patře domu na Bráfově třídě. Podlahová plocha volných kanceláří je 7 m2 a 26m2. Celková cena pronájmu menší kanceláře je 2 300,- Kč měsíčně včetně nákladů za energie a internet. Cena pronájmu kanceláře o podlahové 26m2 je 3 500,- Kč včetně..

Lokalita: Bráfova tř., Třebíč - Horka-Domky2 100 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  61m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 61m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v přízemí historické budovy. prostory se skládají ze dvou kanceláří (23 m2 a 27 m2), propojené předpokojem a oddělenou kuchyňkou. Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě..

Lokalita: Panská, Olomouc13 420 Kč za měsíc