Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii ostatní" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem garáže, 18 m² - Třebíč

Pronájem garáže, 18 m² - Třebíč

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem garáže pod ulicí Batruškova v Třebíči. Jedná se o řadovou garáž o rozměrech 2 metry výška, 2,1 metrů šířka vjezdu do garáže. Vnitřní rozměry garáže jsou šířka 2,8 metru, délka 6.5 metru. Garáž je volná ihned k pronájmu. Majitel žádá nájem 2.200,-..

Lokalita: Třebíč2 200 Kč za měsíc

Prodej garáže 23m² v Jaroměřicích nad Rokytnou

Prodej garáže 23m² v Jaroměřicích nad Rokytnou

Prodej garáže v Jaroměřicích nad Rokytnou Cena garáže je včetně všech poplatků a služeb bez dalších investic. V případě rychlého jednání a financování bez banky - dohoda na lepší ceně jistá! Exkluzivně nabízíme k prodeji prostornou garáž v žádané lokalitě Jaroměřic nad Rokytnou, s celkovou..

Lokalita: Družstevní, Jaroměřice nad Rokytnou599 000 Kč

Prodej stánku pro celoroční užívání, vhodný i k bydlení

Prodej stánku pro celoroční užívání, vhodný i k bydlení

Exkluzivní nabídka: Celoročně izolovaný prodejní stánek za 500.000 Kč, vhodný i k bydlení Představujeme vám mimořádnou nabídku – celoročně izolovaný prodejní stánek, který se pyšní nejen všestranností pro vaše podnikání v gastronomii, ale také možností využití jako bydlení. Tato jedinečná..

Lokalita: Třebíč500 000 Kč

Prodej garáže 20 m², Hranice na Moravě

Prodej garáže 20 m², Hranice na Moravě

Nabízíme k prodeji zděnou garáž Pod Lipami o výměře 20m². V minulosti prošla rekonstrukcí a je ve výborném stavu bez vlhkosti. Doporučujeme osobní prohlídku. Pro více informací neváhejte zavolat na tel. číslo 608 657 995.

Lokalita: Hranicevolejte makléři

nabízí, prodej, garáže Mlýnská, Třebíč

nabízí, prodej, garáže Mlýnská, Třebíč

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej garáže na ulici Mlýnská v Třebíči. Jedná se o zamykatelnou garáž o velikosti 16m2. Při předání bude garáž vyklizena. Do garáže není přiveden elektrický proud, ale lze zažádat o přípojku elektriky. Garáž se nachází v blízkosti centra města Třebíče. Při..

Lokalita: Mlýnská, Třebíč630 000 Kč