Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 103 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 1+kk,  20m² - Moravské Budějovice

Pronájem, Byty 1+kk, 20m² - Moravské Budějovice

Nabízíme vám pronájem bytu 1+kk 20 m2 po celkové rekonstrukci ve 2.patře bytového domu, který se nachází na nám. Míru v Moravských Budějovicích. Součástí bytu je kuchyňská linka, sklo-keramický vestavný dvou-vařič, digestoř, přípojka na pračku, lednice s mrazákem, koupelna se sprchovým koutem a..

Lokalita: nám. Míru, Moravské Budějovice8 000 Kč za měsíc

Pronájem, Rodinné domy, 117 m² - Hrotovice

Pronájem, Rodinné domy, 117 m² - Hrotovice

Doporučujeme Vám k pronájmu krásný samostatný dům v Hrotovicích na ulici Sokolská 3+kk o výměře 115 m2, se samostatnou garáží, dílnou a zahradou 460 m2. Dům je prostorný, vzdušný a prosluněný s rozlehlou zahradou s ovocnými stromy. Všechny interiéry jsou v dobrém stavu, s pravidelnou údržbou. Dům..

Lokalita: Sokolská, Hrotovice13 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 49 m² - Pelhřimov

Pronájem, Byty 2+kk, 49 m² - Pelhřimov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 2+KK v bytovém domě o velikosti 49 m2 v Pelhřimově. Byt se nachází v 3NP, je vybaven kuchyňskou linkou a sporákem, příprava na pračku a ledničku. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC. Vytápění je centrální. Parkování u domu. V blízkém okolí najdeme..

Lokalita: Skrýšovská, Pelhřimov10 800 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 19 m² - Pelhřimov

Pronájem, Obchodní prostory, 19 m² - Pelhřimov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční prostor o výměře 18 m2 na frekventované ulici v Pelhřimově. Prostory jsou jsou vhodné k využití jako nehtové studio, pedikúra, masáže, skladový prostor na různé zboží atd. Toaleta je samostatně. Prostory jsou k dispozici ihned. Při podpisu smlouvy..

Lokalita: Nádražní, Pelhřimov3 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 80 m² - Pelhřimov

Pronájem, Byty 3+1, 80 m² - Pelhřimov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný prostorný byt po rekonstrukci o velikosti 80 m2, dispozičně 3 + 1 v Pelhřimově. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, indukční deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou, vestavnou mikrovlnou troubou a lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout,..

Lokalita: Tomáše ze Štítného, Pelhřimov15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+kk, 23 m² - Žďár nad Sázavou 1

Pronájem, Byty 1+kk, 23 m² - Žďár nad Sázavou 1

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný menší byt o velikosti 23 m2 dispozičně 1 + KK ve Žďáře nad Sázavou. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, varnou deskou, digestoří a ledničkou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo se skříňkou a toaleta. V pokoji je k dispozici stolek se židlemi,..

Lokalita: Veselská, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 112 000 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1400 m² - Brno - Holásky

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1400 m² - Brno - Holásky

Nabízíme vám prodej stavebního pozemku v zastoupení majitele. Pozemek se nachází v obci Holásky, které byly připojeny k Brnu a jsou součástí samosprávné městské části Brno - Tuřany. Obec má 1200 obyvatel. Pozemek má 1400 m². Jedná se o parcelu s číslem 2289. V Holáskách najdete školu, školku,..

Lokalita: Brno - Holásky6 000 Kč za m²

Pronájem, obchodní prostory  18 m² - Pelhřimov

Pronájem, obchodní prostory 18 m² - Pelhřimov

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor o výměře 18 m2 na frekventované ulici v Pelhřimově. Prostory jsou jsou vhodné k využití jako obchůdek, výdejna, kancelář, e - shop, skladový prostor na různé zboží atd. Technická místnost je hned za prostorem. Prostory jsou k dispozici..

Lokalita: Nádražní, Pelhřimov3 500 Kč za měsíc

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej domu stvořený pro podnikavce, kteří by chtěli vytvořit zajímavé bydlení např. na krátkodobý pronájem turistům, kteří chtějí vidět krásy Třebíče. Nebo pro velkou rodinu, která si toto místo zamiluje. Dům je s malou předzahrádkou a důmyslně řešeným způsobem záchytu dešťové vody pro..

Lokalita: Horní, Třebíč - Podklášteří6 830 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  4167 m² - Brno-Tuřany a 3398 m² - Brno-Tuřany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 4167 m² - Brno-Tuřany a 3398 m² - Brno-Tuřany

Nabízíme vám prodej stavebních pozemků v zastoupení majitele. Pozemky se nachází v městské části Tuřany. Tato část má 5700 obyvatel. Pozemky jsou o rozloze 7565 m². Jedná se o parcely s číslem 4803 a 4806. V Tuřanech najdete školu, školku, obchody, hřiště a další veškerou občanskou vybavenost. Níže..

Lokalita: Brno - Brno-Tuřany5 000 Kč za m²