Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 111 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej chaty  4 + KK,  91 m² - Prkenný Důl

Prodej chaty 4 + KK, 91 m² - Prkenný Důl

Máme pro Vás jedinečnou nabídku investiční chaty v atraktivní lokalitě Prkenný Důl, v obci Žacléř a okrese Trutnov v Krkonoších. Tato chalupa, dispozičně 4 + KK nabízí nejen komfortní bydlení, ale také příležitost k výdělku jako investiční objekt. S rozlohou zastavěné plochy 91 m2 a pozemkem o..

Lokalita: Žacléř - Prkenný Důl11 400 000 Kč

Prodej pozemku a domu - pozemek 472 m² - Jaroměř - Semonice

Prodej pozemku a domu - pozemek 472 m² - Jaroměř - Semonice

GPT Prodej rodinného domu v přírodě blízko dálnice – Vaše šance na domov snů v Semonicích! Hledáte ideální místo pro klidné bydlení uprostřed malebné přírody, ale zároveň s výbornou dostupností městských služeb? Nabízíme vám rodinný dům s pozemkem v krásné oblasti Semonice, části města Jaroměř..

Lokalita: Jaroměř - Semonice3 500 000 Kč

Prodej pozemku - 800 m² - Kratochvilka u Brna

Prodej pozemku - 800 m² - Kratochvilka u Brna

Exkluzivní nabídka: Krásný a rovinatý pozemek v Kratochvilce, okres Brno-venkov Zaujme Vás krásný, rovinatý pozemek o rozloze 800 m², umístěný v idylické obci Kratochvilka, v Jihomoravském kraji. S uliční šířkou 16 metrů a délkou 50 metrů, tento prosluněný kousek země nabízí nejen dostatek..

Lokalita: Kratochvilka4 392 000 Kč

Prodej domu s pozemkem 1248 m² - Kratochvilka u Brna

Prodej domu s pozemkem 1248 m² - Kratochvilka u Brna

Exkluzivní nabídka: Majestátní pozemek s historickou stavbou v krásné Kratochvilce Máme tu čest vám představit jedinečnou příležitost k nabytí velmi zajímavé nemovitosti. Krásný pozemek o rozloze 1248 m², ukrytý v malebné obci Kratochvilka. Nachází se v okrese Brno-venkov, v krásném..

Lokalita: Kratochvilka6 804 000 Kč

Prodej skladu s pozemkem - 3526 m² - Budíškovice - Ostojkovice

Prodej skladu s pozemkem - 3526 m² - Budíškovice - Ostojkovice

Exkluzivní Nabídka Komerčních Prostor v Ostojkovicích u Dačic Představujeme vám jedinečnou příležitost pro rozvoj vašeho podnikání v atraktivní lokalitě. Nabízíme k prodeji komerční prostory, které se skvěle hodí pro různé podnikatelské aktivity. Podrobnosti Nabídky: Rozlehlý Pozemek:..

Lokalita: Budíškovice - Ostojkovice5 250 000 Kč

Pronájem, Byty 5+1,  159m² - Třebíč - Horka-Domky

Pronájem, Byty 5+1, 159m² - Třebíč - Horka-Domky

Exkluzivní nabídka: Podkrovní byt 5+1 v Třebíči Představujeme Vám unikátní příležitost stát se majiteli vzácného podkrovního bytu o dispozici 5+1 a rozloze 159 m², nacházejícího se v oblíbené a klidné části Třebíče na ulici Hladíkova. Tento prostorný byt v cihlovém domě byl navržen s důrazem na..

Lokalita: Hladíkova, Třebíč - Horka-Domky20 000 Kč za měsíc

Prodej, stavební pozemek,  1438 m² - Nová Ves - Oslavany

Prodej, stavební pozemek, 1438 m² - Nová Ves - Oslavany

UNIKÁTNÍ PŘÍLEŽITOST: STAVEBNÍ PARCELA V NOVÉ VSI U OSLAVAN, 1 438 m² Vážení zájemci, dovolte nám prezentovat vám unikátní možnost zakoupení stavebního pozemku, situovaného v malebné Nové Vsi u Oslavan. Tato atraktivní parcela, která se rozprostírá na ploše 1 438 m², spojuje půvaby venkovského..

Lokalita: Nová Vesvolejte makléři

Prodej, Byty 2+kk, 78 m² - Praha

Prodej, Byty 2+kk, 78 m² - Praha

Vítejte v moderním pražském bytě na Rohanském nábřeží! Nově instalována v celém bytě klimatizace...! Představujeme nádherný byt 2+kk se štědrými 77 metry čtverečními obytné plochy. Nachází se v srdci Prahy a nabízí pohodlí, bezpečnost a moderní bydlení. Klíčové vlastnosti: Prostorné..

Lokalita: Rohanské nábřeží, Praha13 000 000 Kč

Prodej, vícegenerační dům, 190 m² - Vladislav - Pro investory!

Prodej, vícegenerační dům, 190 m² - Vladislav - Pro investory!

Investoři pozor! Představujeme Vám jedinečnou nabídku domu v městysu Vladislav, který představuje výjimečnou investiční příležitost. Tento objekt nabízí skvělý potenciál jak pro osobní bydlení, tak pro získávání pasivního příjmu z pronájmu. V současné době jsou v domě nájemníci, kteří za byt 3+1..

Lokalita: Vladislav4 100 000 Kč

Prodej, Byty 1+1, 35 m² - Velká nad Veličkou

Prodej, Byty 1+1, 35 m² - Velká nad Veličkou

Nabídka Prodeje: Luxusní Byt 1+1 o velikosti 35 m2 ve Velké nad Veličkou Základní Informace: Lokalita: Velká nad Veličkou Cena: 2.400.000 Kč + 4% RK bez DPH Typ nemovitosti: Byt 1+1 Patro: 6 Stav objektu: Po kompletní rekonstrukci a dům nově zateplen Popis..

Lokalita: Velká nad Veličkoudohodou