Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 108 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem byty 1+kk, 29 m² - Velké Meziříčí

Pronájem byty 1+kk, 29 m² - Velké Meziříčí

Představujeme Vám exkluzivní nabídku krásného moderního bytu ve Velkém Meziříčí. Tento prostorný byt o dispozici 1 + KK se rozkládá na ploše 29 m2 + terasa a nachází se ve 2NP bytového domu s výtahem. Nabízíme Vám komfortní bydlení v nádherném prostředí. Krásná moderní kuchyňská linka v tomto..

Lokalita: Zdenky Vorlové, Velké Meziříčí10 000 Kč za měsíc

Pronájem byty 2+1, 58 m² - Třebíč - Borovina

Pronájem byty 2+1, 58 m² - Třebíč - Borovina

Představujeme Vám exkluzivní nabídku krásného moderního bytu na ulici Spojenců města Třebíč - Borovina. Tento útulný byt o dispozici 2 + 1 se rozkládá na ploše 58 m2 s balkónem, nachází ve 2 NP panelového domu s výtahem. Nabízíme Vám komfortní bydlení v pěkném prostředí. Krásná moderní kuchyňská..

Lokalita: Spojenců, Třebíč - Borovina12 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, 125 m² - Tis

Prodej, Rodinné domy, 125 m² - Tis

Máme pro Vás skvělou nabídku rodinného domu v klidné lokalitě Tis u Habrů. Tento dům nabízí mnoho možností - může sloužit k okamžitému bydlení nebo jako projekt rekonstrukce, kterým si můžete vytvořit svůj vysněný domov. Celková zastavěná plocha a nádvoří činí 316 m2, s podlahovou plochou domu..

Lokalita: Tis2 940 000 Kč

Prodej, Byty 1+kk, 36 m² - Svitavy - Předměstí

Prodej, Byty 1+kk, 36 m² - Svitavy - Předměstí

Ve výhradním zastoupení majitele bytu Vám nabízíme ke koupi byt 1kk ve městě Svitavy - Předměstí, na ulici Říční. Byt je v osobním vlastnictví. Byt o rozloze 36,4 m2 se nachází ve 2NP/4 v novostavbě a je se sklepem. V přízemí domu je k dispozici kočárkárna, kolárna. Byt je s novou kuchyňskou..

Lokalita: Říční, Svitavy - Předměstí2 090 000 Kč

Prodej, stavební pozemek,  1438 m² - Nová Ves - Oslavany

Prodej, stavební pozemek, 1438 m² - Nová Ves - Oslavany

UNIKÁTNÍ PŘÍLEŽITOST: STAVEBNÍ PARCELA V NOVÉ VSI U OSLAVAN, 1 438 m² Vážení zájemci, dovolte nám prezentovat vám unikátní možnost zakoupení stavebního pozemku, situovaného v malebné Nové Vsi u Oslavan. Tato atraktivní parcela, která se rozprostírá na ploše 1 438 m², spojuje půvaby venkovského..

Lokalita: Nová Ves4 890 000 Kč

Prodej, Rodinné domy - Zbraslav u Brna

Prodej, Rodinné domy - Zbraslav u Brna

Pracujete v Brně a přemýšlíte o zázemí pro celou rodinu? Chcete si ale i tak užít okolní přírodu společně s výhodami života ve velkoměstě? Tak rozjasněte oči a koukejte na tu nejúžasnější a rodinně nejvstřícnější čtvrť ve Zbraslavi, kterou můžete najít pouhých 40 minut od Brna. Ano,..

Lokalita: Zbraslav9 500 000 Kč

Prodej, vícegenerační dům, 190 m² - Vladislav

Prodej, vícegenerační dům, 190 m² - Vladislav

Jste připraveni na unikátní příležitost? Představujeme Vám dům v městysu Vladislav, který čeká na vaše úpravy. Dům skýtá skvělý investiční potenciál. Majitel může např. obývat horní patro a spodní patro pronajímat a získávat tak pasivní příjem. Obě patra mají dispozici 3+1. Popis..

Lokalita: Vladislav4 100 000 Kč

Pronájem exkluzivního komerčního prostoru o ploše 54 m² v Třebíči

Pronájem exkluzivního komerčního prostoru o ploše 54 m² v Třebíči

Pronájem exkluzivního komerčního prostoru o ploše 54 m² v Třebíči Nabízíme k pronájmu unikátní a světlý komerční prostor o velikosti 54 m², který se nachází v atraktivní lokalitě Třebíče, jen kousek od centra města. Tento moderně zařízený prostor je ideální pro různé podnikatelské aktivity - ať..

Lokalita: Jungmannova, Třebíč15 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, 120 m² - Dyjákovičky

Prodej, Rodinné domy, 120 m² - Dyjákovičky

Exkluzivní Nabídka: Rozestavěný Rodinný Dům v Dyjákovičkách Lokalita: Dyjákovičky, 12 km od Znojma a 5 km od státní hranice s Rakouskem Hledáte domov v klidné vinařské obci s možností dokončení dle vlastních představ? Představujeme Vám rozestavěný rodinný dům typu bungalov v Dyjákovičkách,..

Lokalita: Dyjákovičkyvolejte makléři

Prodej, Byty 1+1, 35 m² - Velká nad Veličkou

Prodej, Byty 1+1, 35 m² - Velká nad Veličkou

Nabídka Prodeje: Luxusní Byt 1+1 o velikosti 35 m2 ve Velké nad Veličkou Základní Informace: Lokalita: Velká nad Veličkou Cena: 2.400.000 Kč + 4% RK bez DPH Typ nemovitosti: Byt 1+1 Patro: 6 Stav objektu: Po kompletní rekonstrukci a dům nově zateplen Popis..

Lokalita: Velká nad Veličkoudohodou