Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 111 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláře,  60m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 60m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v prvním patře a skládá se z dvou místností (dohromady 60m2). Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě požadavků klienta odstranit. Ke kancelářím je k dispozici kuchyňka na..

Lokalita: Panská, Olomouc15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  61m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 61m² - Olomouc

Nabízím pronájem kancelářských prostor v blízkosti Horního a Dolního náměstí v Olomouci. Kancelář se nachází v přízemí historické budovy. prostory se skládají ze dvou kanceláří (23 m2 a 27 m2), propojené předpokojem a oddělenou kuchyňkou. Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě..

Lokalita: Panská, Olomouc15 250 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  22m² - Olomouc

Pronájem, Kanceláře, 22m² - Olomouc

Nabízím pronájem prosvětlených kancelářských prostor na ulici Pánská v Olomouci. Kancelář se nachází ve 2. NP historické budovy . V kanceláři je umístěn kuchyňský koutek s umyvadlem. Prostory jsou vybaveny nábytkem, který lze v případě požadavků klienta odstranit. Objekt je pokryt wi-fi signálem...

Lokalita: Panská, Olomouc5 500 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 290 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Sklady, 290 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 290 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 50 Kč! Prostor není vytápěný, bude zcela vyklizený. Ještě se zbourá příčka. Celý areál je oplocený a střežený kamerovým systémem. Před budovou..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl14 500 Kč za měsíc

nabízí, pronájem, byty 3+kk Myslbekova, Moravské Budějovice

nabízí, pronájem, byty 3+kk Myslbekova, Moravské Budějovice

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kompletně zrekonstruovaného cihlového bytu na ulici Myslbekova v Moravských Budějovicích. V bytě jsou plastové okna, krb, elektrika v mědi. V kuchyni je lednice, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska. Kuchyň je propojená s obývacím..

Lokalita: Myslbekova, Moravské Budějovice12 000 Kč za měsíc

nabízí, prodej, pozemky pro bydlení Slavičky - Pozďátky

nabízí, prodej, pozemky pro bydlení Slavičky - Pozďátky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v obci Pozďátky (8 km od Třebíče). K dispozici jsou 3 pozemky (2 pozemky 950 m², 1 pozemek 900 m²). Uvedená cena je za jeden stavební pozemek. Při prodeji dojde k rozdělení dle přiloženého geometrického plánu. Více informací rád sdělím po..

Lokalita: Slavičky - Pozďátky1 500 000 Kč

nabízí, prodej, pozemky pro bydlení Skalice

nabízí, prodej, pozemky pro bydlení Skalice

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v obci Skalice (okres Znojmo). Nabízí se k prodeji pozemek o rozloze 462 m² (parcela číslo 2/8 která bude při prodeji rozdělena na dva stejně velké pozemky). Pozemek je vhodný pro stavbu, silnice přímo před pozemkem. Více informací rád..

Lokalita: Skalice580 000 Kč

Prodej, Pozemky - zahrady s chatou 527m² - Brno - Žebětín

Prodej, Pozemky - zahrady s chatou 527m² - Brno - Žebětín

Exklusivně nabízíme k prodeji zahradu, stavební parcelu s rekreační chatou v Brně - Žebětín. Pozemek parcela číslo 2261/5 a 2261/12 zahrada 527 m2, chata ev.č. 1464. Tato zajímavá nabídka pozemku se nachází v lokalitě, kde jsou postaveny celoročně obývané zděné chaty s evidenčními čísly. Dle nového..

Lokalita: Brno1 450 000 Kč

Pronájem, Byty 2+1, 68  m² - Jihlava

Pronájem, Byty 2+1, 68 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, útulný byt o velikosti 68 m2, dispozičně 2 + 1 v části Březinky - v Jihlavě. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, protilinkou, kombi sporákem, digestoří, mikrovlnkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, toaleta a..

Lokalita: Březinova, Jihlava14 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 1000 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Sklady, 1000 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 1200 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Jedná se o budovu o třech nadzemních podlažích, které jsou přístupné po schodech nebo výtahem o rozměru 3m x 4 m. Prostor není vytápěný, bude zcela..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl80 Kč za m²/měsíc