Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Monika Halodová" odpovídá 27 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Sklady, 290 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Sklady, 290 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 290 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Cena za m2 = 50 Kč! Prostor není vytápěný, bude zcela vyklizený. Ještě se zbourá příčka. Celý areál je oplocený a střežený kamerovým systémem. Před budovou..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl14 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 68  m² - Jihlava

Pronájem, Byty 2+1, 68 m² - Jihlava

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, útulný byt o velikosti 68 m2, dispozičně 2 + 1 v části Březinky - v Jihlavě. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, protilinkou, kombi sporákem, digestoří, mikrovlnkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, toaleta a..

Lokalita: Březinova, Jihlava14 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 1000 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Pronájem, Sklady, 1000 m² - Jihlava - Antonínův Důl

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu skladové prostory v průmyslovém areálu o celkové výměře cca 1200 m2 nedaleko města Jihlavy v Antonínově Dole. Jedná se o budovu o třech nadzemních podlažích, které jsou přístupné po schodech nebo výtahem o rozměru 3m x 4 m. Prostor není vytápěný, bude zcela..

Lokalita: Jihlava - Antonínův Důl80 Kč za m²/měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 56 m² - Žďár nad Sázavou 3

Pronájem, Byty 2+1, 56 m² - Žďár nad Sázavou 3

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu slunný, útulný byt o velikosti 56 m2, dispozičně 2 + 1 na ulici Okružní ve Žďáře nad Sázavou. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, digestoří a lednicí s mrazákem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlová skříňka, zrcadlová galerie, toaleta a..

Lokalita: Okružní, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 312 300 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+kk, 73 m² - Nové Město na Moravě

Pronájem, Byty 3+kk, 73 m² - Nové Město na Moravě

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný byt po rekonstrukci o velikosti 73 m2, dispozičně 3 + KK v Novém Městě na Moravě. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, indukční deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou, vestavnou mikrovlnou troubou a lednicí s mrazákem. V koupelně je prostorný sprchový..

Lokalita: Komenského náměstí, Nové Město na Moravě14 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+1, 30 m² - Náměšť nad Oslavou

Pronájem, Byty 1+1, 30 m² - Náměšť nad Oslavou

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 30 m2, dispozičně 1 + 1 v Náměšti nad Oslavou. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, digestoří a úložnými prostory. V koupelně je vana, závěsná toaleta, umyvadlo se skříňkou a zrcadlo. Další vybavení je nájemníka a není součástí..

Lokalita: Petra Křičky, Náměšť nad Oslavou8 000 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+1,  64 m² - Pacov

Prodej, Byty 3+1, 64 m² - Pacov

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný pěkný byt dispozičně 3 + 1 o velikosti 64 m2 ve 3 NP na ulici Za Branou v Pacově. Byt je připravený na okamžité bydlení nebo případnou rekonstrukci jádra. V kuchyni je kuchyňská linka a elektrokotel. V koupelně je vana, umyvadlo se skříňkou,..

Lokalita: Za Branou, Pacov2 720 000 Kč

Prodej, Byty 2+1,  64 m² - Tábor

Prodej, Byty 2+1, 64 m² - Tábor

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji prostorný byt dispozičně 2 + 1 o velikosti 64 m2 v 1 NP na ulici Pražského Povstání v Táboře. V kuchyni je starší kuchyňská linka a spíž. V koupelně je vana a umyvadlo. Toaleta je samostatně. V prostorné chodbě jsou úložné prostory a malá šatna. V..

Lokalita: Pražského povstání, Tábor2 800 000 Kč

Pronájem, Byty 2+kk, 57 m² - Velká Bíteš

Pronájem, Byty 2+kk, 57 m² - Velká Bíteš

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu slunný, útulný téměř vybavený byt o velikosti 57 m2, dispozičně 2 + KK ve Velké Bíteši. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, digestoří, myčkou, mikrovlnou troubou a lednicí s mrazákem. V koupelně je vana, úložná skříňka, umyvadlo, zrcadlo a..

Lokalita: Jihlavská, Velká Bíteš14 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 96 m² - Telč-Vnitřní Město

Pronájem, Byty 3+1, 96 m² - Telč-Vnitřní Město

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný zajímavě řešený byt o velikosti 96 m2, dispozičně 3 + 1 přímo u náměstí v Telči. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem a digestoří. V koupelně je sprchový kout, závěsná toaleta, umyvadlo, zrcadlo a plynový kotel. V dvou pokojích jsou..

Lokalita: náměstí Zachariáše z Hradce, Telč - Telč-Vnitřní Město12 000 Kč za měsíc