Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a stav nabídky prodáno / pronajato" odpovídá 32 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Chata, 25m² - Mohelno

Prodej, Chata, 25m² - Mohelno

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej chaty o rozměrech 16m2 v městysu Mohelno, okres Třebíč. Chata se nachází na pozemku o rozloze 400m2, který je možné bezplatně využívat, ale není součástí prodeje. V přízemí chaty je jedna místnost a menší kuchyňka. V patře je také jedna místnost a vstup na..

Lokalita: Mohelnoprodáno

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Třebíč - Nové Dvory

Prodej, Byty 3+1, 74m² - Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví na ulici Tolstého v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová. V bytě proběhla kompletní rekonstrukce včetně bytového jádra. V bytě jsou 3 samostatné místnosti, šatna, kuchyň s vestavnou myčkou, koupelna s vanou a sprchovým..

Lokalita: Tolstého, Třebíč - Nové Dvoryprodáno

Prodej, Byty 3+kk, 61m² - Třebíč - Nové Město

Prodej, Byty 3+kk, 61m² - Třebíč - Nové Město

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví na ulici Modřínova v Třebíči. V domě jsou plastová okna , balkon. V bytě jsou 2 samostatné místnosti, jedna místnost propojená s kuchyní, koupelna, toaleta a komora. Nemovitost prošla rekonstrukcí bytového jádra. Byt..

Lokalita: Modřínová, Třebíč - Nové Městoprodáno

Pronájem, Rodinné domy, 137m² - Třebíč - Borovina

Pronájem, Rodinné domy, 137m² - Třebíč - Borovina

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem rodinného domu na ulici Dvorského v Třebíči. Dúm je v řadové zástavbě, v klidné části nedaleko centra Třebíče. V přízemí domu je obývací pokoj, prostorná kuchyň, koupelna a toaleta. V patře jsou samostatné dva pokoje a technická místnost. Dům je také..

Lokalita: Dvorského, Třebíč - Borovinapronajato

Prodej, Byty 3+1, 72m² - Třebíč - Horka-Domky

Prodej, Byty 3+1, 72m² - Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej cihlového bytu 3+1 v družstevním vlastnictví na ulici Družstevní v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová. Byt je v původním, ale zachovalém stavu. V bytě jsou 3 místnosti, kuchyň, koupelna s vanou a toaleta. Součástí bytu je také balkon. Nemovitost je v..

Lokalita: Družstevní, Třebíč - Horka-Domkyprodáno

Pronájem, Rodinné domy, 50m² - Třebíč - Jejkov

Pronájem, Rodinné domy, 50m² - Třebíč - Jejkov

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 2+kk v řadovém domě na ulici Smila Osovského v Třebíči. Jedná se o dvě místnosti z nichž jedna místnost se nachází v přízemí a druhá místnost je v patře. V patře se nachází také kuchyňská linka a místnost s toaletou a sprchou. Pronájem je k..

Lokalita: Smila Osovského, Třebíč - Jejkovpronajato

Pronájem, Rodinné domy, 40m² - Koněšín

Pronájem, Rodinné domy, 40m² - Koněšín

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 2+kk v domě se zahrádkou v Koněšíně u Třebíči. Jedná se o dvě samostatné místnosti, samostatnou koupelnu as toaletu. Součástí pronájmu je i dvorek se zahrádkou před domem. Majitel žádá vratnou kauci ve výši 9.000,- Kč, provize RK je 9.000,-..

Lokalita: Koněšínpronajato

Prodej, Byty 1+1, 32m² - Třebíč - Horka-Domky

Prodej, Byty 1+1, 32m² - Třebíč - Horka-Domky

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví na ulici Hartm,annova v Třebíči. Dům je zateplený, okna plastová, součástí je i balkon, který bude v příštím roce vyměněn za prostornou lodžii. V bytě je jedna samostatná místnost, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a..

Lokalita: Hartmannova, Třebíč - Horka-Domkyprodáno

Pronájem, Rodinné domy, 90m² - Třebíč - Podklášteří

Pronájem, Rodinné domy, 90m² - Třebíč - Podklášteří

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 3+1 o velikosti 90m2 která se nachází v patře rodinného domu na ulici Lípová v Třebíči. Jedná se o tři samostatné místnosti, kuchyň a koupelnu s toaletou. Součástí pronájmu je i zahrada o rozloze 820 m2. Možnost pronájmu i garáže. ..

Lokalita: Lípová, Třebíč - Podklášteřípronajato

Pronájem, Prostory k bydlení, 96m² - Třebíč - Nové Dvory

Pronájem, Prostory k bydlení, 96m² - Třebíč - Nové Dvory

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem prostor k bydlení o dispozici 4+kk na ulici Mládežnická v Třebíči. Jedná se o čtyři samostatné místnosti, koupelnu a toaletu. Majitel žádá vratnou kauci ve výši 12 000,- Kč. Nájemné je 12 000,- Kč + poplatky za elektrickou energii, provize RK je 12 000,-..

Lokalita: Mládežnická, Třebíč - Nové Dvorypronajato