Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 66 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 3+1,  82m² - Týn nad Vltavou

Prodej, Byty 3+1, 82m² - Týn nad Vltavou

Máme pro vás úžasnou nabídku koupě bytu v Týně nad Vltavou o velikosti 82 m² (původně 4+1) aktuálně dispozičně velkém 3+1. Jedná se o jednotku v družstevním vlastnictví s možným odkupem. Nachází se ve 4. patře v pětipatrovém domě. Vyčíslení odkupu na základě osobního jednání. Odkup bude do 18 000..

Lokalita: Týn nad Vltavou2 306 480 Kč

Prodej rodinného domu 168 m² s cukrárnou - Třebíč - Vnitřní Město

Prodej rodinného domu 168 m² s cukrárnou - Třebíč - Vnitřní Město

Máme pro vás něco opravdu jedinečného s možnou návratností investice do 5 let. Záleží na tom, jestli tuto investici využijete jen jako koupi a budete dům pronajímat, nebo provozovat cukrárnu a pronajímat byt 4+1 v prvním patře. Pojďme se na ni podívat z blízka. Prodej domu, kde najdete v..

Lokalita: Kotlářská, Třebíč - Vnitřní Město10 380 000 Kč

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská  45 m² se sklepem

Prodej, chata, Třebíč - Vltavínská 45 m² se sklepem

Hledáte klidné místo v Třebíči, útěk z města do přírody a ticha? Máme pro vás chatičku umístěnou v jedné z nejklidnějších částí Třebíče. Zahrádkářská kolonie Zelený kopec za poliklinikou Vltavínská. Jsou k ní dvě možnosti přístupu. Chatička je na pozemku 374 m2. Je celá podsklepená a velmi pěkně..

Lokalita: Třebíč - Horka-Domky1 700 000 Kč

Pronájem, Byty 2+kk, 30m² - Třebíč - Borovina

Pronájem, Byty 2+kk, 30m² - Třebíč - Borovina

Novinka! V bytě bude instalována pračka. Krásný den, mám pro vás byteček jako stvořený pro jednoho až dva nájemníky. Jedná se o byt s dispozicí 2+kk v Třebíči na ul. Zahraničního odboje o velikosti 30 m². Byt se nachází v 2. patře panelového domu bez výtahu. Je po kompletní rekonstrukci..

Lokalita: Zahraničního odboje, Třebíč - Borovina11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+kk,  m² - Žďár nad Sázavou

Pronájem, Byty 1+kk, m² - Žďár nad Sázavou

Celková cena nájmu a energií - 12.000 Kč (pevná cena) Pronájem krásného čerstvě zrekonstruovaného 1kk ve Žďáru nad Sázavou na ul. Revoluční 1880. Hledáme našemu klientovi nájemce, který si bude vážit tohoto bytu a lokality ve Žďáru nad Sázavou. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, je moc útulný a..

Lokalita: Revoluční, Žďár nad Sázavou12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 65 m² - Třebíč - Horka-Domky

Pronájem, Byty 2+1, 65 m² - Třebíč - Horka-Domky

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný prostorný byt dispozičně 2 + 1 o velikosti 65 m2 ve 3 NP bez výtahu v Třebíči. Byt je vybavený prostornou kuchyňskou linkou, sklokeramickou varnou deskou, vestavnou elektrickou troubou, mikrovlnou troubou, digestoří, myčkou a lednicí s mrazákem. V koupelně je..

Lokalita: Litoltova, Třebíč - Horka-Domky13 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 56 m² - Třebíč - Nové Dvory

Pronájem, Byty 2+1, 56 m² - Třebíč - Nové Dvory

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný, prostorný byt o velikosti 56 m2, dispozičně 2,5 + 1 v 6 NP s výtahem na ulici Novodvorská v Třebíči. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou, lednicí s mrazákem a stolem se židlemi. V..

Lokalita: Novodvorská, Třebíč - Nové Dvory12 000 Kč za měsíc

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej vícegeneračního dům 166 m² - Třebíč - Podklášteří

Prodej domu stvořený pro podnikavce, kteří by chtěli vytvořit zajímavé bydlení např. na krátkodobý pronájem turistům, kteří chtějí vidět krásy Třebíče. Nebo pro velkou rodinu, která si toto místo zamiluje. Dům je s malou předzahrádkou a důmyslně řešeným způsobem záchytu dešťové vody pro..

Lokalita: Horní, Třebíč - Podklášteří6 000 000 Kč

Pronájem bytu 168 m²  - Třebíč - Vnitřní Město

Pronájem bytu 168 m² - Třebíč - Vnitřní Město

Nabízíme pronájem krásného bytu 4+1 ve velmi lukrativní lokalitě v centru města Třebíč. Jedná se o byt v prvním podlaží rodinného domu o výměře 168 m2 s terasou. Je vybaven nábytkem (skříně, postele,komody, jídelní stůl, 6 židlí, v ložnici dvojlůžko a v druhém pokoji lůžko 1,5 , sestava nábytku do..

Lokalita: Kotlářská, Třebíč - Vnitřní Město26 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 4+1, 56 m² - Žďár nad Sázavou 4

Pronájem, Byty 4+1, 56 m² - Žďár nad Sázavou 4

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu pěkný prostorný byt o velikosti 75 m2, dispozičně 4 + 1 ve Žďáře nad Sázavou. Byt je vybavený kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem, digestoří a lednicí. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se skříňkou, zrcadlová galerie, pračka a toaleta. Všechny pokoje jsou..

Lokalita: Nerudova, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 414 000 Kč za měsíc